USER atbalsta grupas sanāksme

2014.gada 28.janvārī notika ES fondu URBACT II programmas līdzfinansētā projekta „Pilsētvides ilgtspējīga atjaunošana” / „Changes and conflicts in using public spaces/USER” projekta atbalsta grupas darba sanāksme „Radošā darbnīca: Latviešu strēlnieku laukuma un Spīķeru ielas ar apkārtējo teritoriju publiskās ārtelpas atjaunošanas vīzijas”. Tās mērķis bija izvirzīt Latviešu strēlnieku laukuma un Spīķeru ielas ar apkārtējo teritoriju publiskās ārtelpas atjaunošanas vīziju scenārijus.

Sanāksmē piedalījās USER projekta atbalsta grupas pamatsastāvs, kurā pārstāvētas dažādas ar publiskās ārtelpas pārvaldīšanu un lēmumu pieņemšanu saistītās institūcijas, kā arī pieaicinātie telpiskās attīstības plānošanas eksperti no atbalsta grupas paplašinātā sastāva.

Sanāksmes rezultātā tika izvirzītas USER projekta pilotvietu publiskās ārtelpas atjaunošanas vīzijas, kuras kalpos par pamatu tālākai diskusijai ar Latviešu strēlnieku laukuma un Spīķeru ielas ar apkārtējo teritoriju publiskās ārtelpas lietotājiem.

Sanāksmes rezultāti

0 Patīk
1429 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts