Uzņēmēji aicināti piedalīties biznesa forumā „Industrial Riga”

29.novembrī Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, notiks biznesa forums Industrial Riga, kurā aicināti piedalīties mašīnbūves, metālapstrādes un industriālās ražošanas uzņēmēji un speciālisti, valsts, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, lai spriestu par nozares attīstības un atbalsta iespējām Rīgā, kā arī jaunu sadarbības projektu realizēšanu. Biznesa forums notiek izstādes „Tech Industry 2012” ietvaros.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Uldis Jansons: „Viens no Pilsētas attīstības departamenta prioritārajiem darbības virzieniem ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību galvaspilsētā. Tādēļ šogad esam jau organizējuši divas grantu programmas Atspēriens kārtas, starptautiska mēroga konsultācijas inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības projekta „ScienceLink ietvaros, semināru par Vācijas tirgus iespējām, EUROCITIES Ekonomikas attīstības forumu. Biznesa forums Industrial Riga ir vēl viens solis uzņēmējdarbības attīstības jomā. Mēs ceram uz plašu mašīnbūves, metālapstrādes un industriālās ražošanas uzņēmēju pārstāvniecību un profesionālām diskusijām”.

MASOC valdes priekšsēdētājs Vilnis Rantiņš: „Metālapstrādes un mašīnbūves nozare ir lielākā rūpniecības nozare Latvijā, kas saražo ceturto daļu no visas Latvijas rūpniecības kopējā apjoma. Tas ir būtisks arguments, lai šai nozarei ikkatra pašvaldība pievērstu īpašu vērību, piedāvājot sadarbību un atbalstu. Manuprāt, Rīgas iespējas ir lielas un interesi jūtu gan no vietējiem gan ārvalstu uzņēmējiem, tāpēc forums var būt labs dzinulis Latvijas tautsaimniecībai ļoti nozīmīgiem jauniem projektiem.”

Forumā aicināti piedalīties vietējie un ārvalstu uzņēmēji, nozares speciālisti, vēstniecību ekonomiskie pārstāvji, kas atbalsta starptautiskā biznesa attiecību veidošanu, kā arī studenti, mediju pārstāvji un visi interesenti. Iepazīties ar foruma programmu un pieteikties dalībai forumā var izstādes „Tech Industry” mājaslapā www.bt1.lv/techindustry . Dalība forumā ir bez maksas.

Forumu rīko Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju (MASOC), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1.

Par izstādi “Tech Industry”
Forums „Industrial Riga” norisināsies starptautiskās izstādes “Tech Industry 2012” ietvaros. Izstāde notiks no 29. novembra līdz 1. decembrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Šis ir gada nozīmīgākais un lielākais mašīnbūves un metālapstrādes pasākums Baltijas reģionā, kurš notiek jau septīto reizi. Pagājušā gadā tas ir pulcējis 24 334 apmeklētājus, no kuriem 18 755 – profesionāļi, bet 5579 – citi interesenti. Šogad pirmo reizi līdzās izstādes “Tech Industry” ekspozīcijai un demonstrācijām notiks arī biznesa forums „Industrial Riga”, starptautiski semināri un kontaktbirža, kā arī metināšanas konkurss “Baltic Welder 2012”. Vairāk info: www.bt1.lv/techindustry.

Papildu informācija:
Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore, tālr.: 67065011, e-pasts: inese.libere@bt1.lv;
Ilze Stebera, BT 1 sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67065007, e-pasts: ilze.stebera@bt1.lv;
Sabīne Štelmane, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, tālr.:67105456, e-pasts: sabine.stelmane@riga.lv.

0 Patīk
1200 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts