Uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai MIPIM 2013 vienotā stendā ar Rīgas pašvaldību

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir uzsācis gatavošanos vienam no lielākajām un prestižākiem starptautiskajiem nekustamā īpašuma forumiem „MIPIM 2013”, kas norisināsies Francijā, Kannās, 2013.gada 12.-15.martā. Uzņēmēji un pašvaldības tiek aicināti interesēties par dalības iespējām šajā forumā Pilsētas attīstības departamentā pie Investīciju nodaļas vadītājas Evijas Seglenieces – evija.segleniece@riga.lv vai zvanot 67012866.

„MIPIM 2013” laikā tiks akcentētas tādas tēmās kā inovācijas būvniecībā un dizaina risinājumos, atjaunojamās un zaļās enerģijas izmantošana, transporta infrastruktūras, loģistikas un sporta centru nozīme, kā arī viesnīcu un izklaides centru attīstības perspektīvas. Tāpat attīstītājiem un arhitektiem ir iespēja izvirzīt projektus prestižajai MIPIM Awards balvai. Detalizētāka informācija atrodama www.mipim.com.

Dalība „MIPIM 2013” tiks organizēta pēc līdzīgiem principiem, kā tas notika šogad, foruma „MIPIM 2012” ietvaros. Rīgas pašvaldības un uzņēmēju prezentācija noritēja ļoti veiksmīgi. Rīgas un partneru stends bija 69.50 m2 liels un atradās blakus Stokholmas, Oslo, Helsinku un Kopenhāgenas stendiem. Kopā ar Rīgas pašvaldību gadatirgū piedalījās uzņēmumi SIA „Rīgas nami” , SIA „Rīgas Pilsētbūvnieks”, SIA „New Europe”, SIA „REM PRO”, SIA „Latio” un SIA ”Domuss”. Pirmo gadu Rīgas stendā piedalījās Rīgas Tūrisma Attīstības birojs, interesentiem stāstot par atpūtas un biznesa tūrisma iespējām galvaspilsētā.

Foruma ietvaros Rīgas stendu apmeklēja vairāk kā 3000 apmeklētāju un patiesu interesi izrādīja par izstādītajiem projektu maketiem, jo īpaši SIA „New Europe” projektu „Pērle”. 60% stenda apmeklētāju bija no Krievijas un NVS valstīm, pārējie apmeklētāji bija no Eiropas savienības valstīm, Āzijas un Ziemeļamerikas reģiona.

Šogad Rīgas stendā visas izstādes dienas tika organizētas degustācijas, kuru laikā apmeklētāji varēja nobaudīt tradicionālos Latvijas saldumus no AS „Laima”, kā arī dzērienus no AS „Latvijas balzams” un AS „Gutta”. Lielais stenda apmeklētāju skaits tika nodrošināts arī pateicoties loterijai, kas tika organizēta sadarbībā ar airBaltic un Rīgas viesnīcām – Radisson Blu Hotel Daugava, Radisson Blu Hotel Elizabete, Neiburgs Hotel, Avalon Hotel, Europa Royale Rīga, Grand Palace Hotel un Kolonna Hotels Group. Rīgas stenda apmeklētāji, atstājot savas vizītkartes, katru izstādes dienu piedalījās izlozē. Veiksminieki vinnēja apmaksātu lidojumu uz Rīgu ar airBaltic un nedēļas nogali Rīgas greznākajās viesnīcās.

2012.gada foruma MIPIM kopējā platība aizņēma 18864 m2 un to apmeklēja 19402 dalībnieki no 83 valstīm, kā arī 304 pašvaldības, 1283 attīstītāji, 6739 uzņēmumi, 4130 investori, 171 viesnīcu grupa un žurnālisti, eksperti, baņķieri, arhitekti u.c.

0 Patīk
1264 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts