Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir uzsācis gatavošanos prestižajam starptautiskajam nekustamā īpašuma un investīciju forumam MIPIM-2015, kas norisināsies Francijā, Kannās, no 2015.gada 10. līdz 13.martam. Uzņēmēji un pašvaldības tiek aicināti pieteikties dalībai šajā forumā Pilsētas attīstības departamentā zvanot pa tālruni 67105456 vai sūtot e-pastu sabine.stelmane@riga.lv līdz 2014.gada 30.septembrim.

MIPIM tiek uzskatīts par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē, kā ietvaros tiek akcentēti svarīgākie notikumi nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā. 2015.gadā izstāde MIPIM 2015 jau divdesmit sesto reizi pulcinās nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem.

Rīgas un partneru reprezentācijas mērķis ir veicināt galvaspilsētas un tajā strādājošo uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, kā arī stimulēt investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem, tādejādi sekmējot saimniecisko darbību pilsētā.

Šogad Rīgas pilsēta sadarbībā ar uzņēmējiem piedalījās izstādē ar 68,51m2 lielu stendu. Kopā ar pašvaldību izstādē piedalījās uzņēmumi- SIA „Rīgas Pilsētbūvnieks”, SIA „Rīgas nami”, „Rīgas brīvostas pārvalde”, nodibinājums „Rīgas tūrisma attīstības birojs”, SIA „New Europe”, SIA „Rem Pro”, SIA „ARS Group”, SIA „Latio”, SIA „Latvia Real Estate”, SIA „Silver Fox”, SIA „NAI Baltics”, kā arī Rēzeknes pilsēta.

Detalizētāka informācija par 2015.gada foruma aktivitātēm pieejama www.mipim.com.

0 Patīk
1661 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts