Vēl divas dienas turpinās naftas produktu pārkraušanas termināla būvniecības ieceres publiskā apspriešana

Būvniecības ieceres „Naftas produktu pārkraušanas termināls” Flotes ielā 2 publiskā apspriešana notiek līdz 2009.gada 30.septembrim. Informatīvie materiāli apskatāmi Rīgas Kurzemes priekšpilsētas izpilddirekcijā, Dzirciema ielā 26, kā arī Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiālbibliotēkā Gaigalas ielā 3 darba laikā un interneta mājas lapā www.rdpad.lv, sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Iedzīvotāji ir aicināti, aizpildot aptaujas lapas, paust savu atbalstu vai noraidījumu būvniecības iecerei, kā arī argumentus par to, kā būvniecības ieceres realizācija ietekmēs apkārtējo māju iedzīvotājus, to tiesības un likumiskās intereses un kā būvniecības ieceres realizācija kopumā ietekmēs Rīgas administratīvās teritorijas iedzīvotājus. Aptaujas lapā norādāmi arī vēlamie vai nepieciešamie priekšlikumi un nosacījumi, lai, īstenojot būvniecības ieceri, netiktu aizskartas apkārtējo māju iedzīvotāju un pārējo rīdzinieku tiesības un likumiskās intereses.

Visi interesenti šodien un rīt aicināti aktīvi iesniegt savas atsauksmes Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kungu iela 7/9, Kurzemes priekšpilsētas izpilddirekcijā Dzirciema ielā 26, Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, 1.stāvā. Izteikt viedokli iespējams arī elektroniski, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.riga.lv  sadaļā „e-pakalpojumi” –
„Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Šobrīd Pilsētas attīstības departamentā ir saņemtas 263 aptaujas lapas par šo būvniecības ieceri.

Būvniecības ieceres „Naftas produktu pārkraušanas termināls” pasūtītājs ir  SIA KU „Baltic Oil Terminal”, projektētājs – SIA „VIDE”.

Plašāka informācija par sabiedriskajām un publiskajām apspriešanām pieejama Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1236 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts