12.jūnijā „Apkaimju gids”  Vecmīlgrāvja, Mīlgrāvja, Sarkandaugavas un Kundziņsalas apkaimēs

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments 12.06.2015. aicina Vecmīlgrāvja, Mīlgrāvja, Sarkandaugavas un Kundziņsalas iedzīvotājus piedalīties pasākumā “Apkaimju gids”– diskusijā par apkaimju attīstības jautājumiem un kopīgā teritoriju apsekošanā.

Atsaucoties uz Vecmīlgrāvja, Mīlgrāvja, Sarkandaugavas un Kundziņsalas apkaimju iedzīvotāju saņemtajiem priekšlikumiem Rīgas teritorijas plānojuma izstrādei, Rīgas pašvaldības speciālisti kopā ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dosies apsekot minētās apkaimes, lai pārrunātu ar iedzīvotājiem iespējamos teritorijas attīstības risinājumus.

 Tikšanās:

10.00 Vecmīlgrāvī Meldru ielas spēļu laukumā tikšanās ar iedzīvotājiem, lai dotos pa norādīto maršrutu (saskaņā ar pievienoto shēmu 2.apskates objekts) un pārrunātu ūdensmalas attīstības jautājumus;

11.20 tikšanās pie Mangaļu stacijas (3.apskates objekts), lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par dzīvojamās vides kvalitāti un teritorijas perspektīvo attīstību;

12:40 tikšanās Sarkandaugavā pie „Statoil” benzīntanka Tvaika ielā (4.apskates objekts), lai ar iedzīvotājiem dotos kopīgā pastaigā pa Sarkandaugavas grāvim piegulošo teritoriju un diskutētu par publiskās ārtelpas attīstības iespējām;

14.00 tikšanās Kundziņsalā pieturā „Skola” ar Kundziņsalas iedzīvotājiem (5. apskates objekts), lai iepazītu salas iedzīvotāju ikdienu Rīgas Brīvostas uzņēmumu tiešā tuvumā.

Tikšanās laikā piedalīsies: Pilsētas attīstības departaments, Mājokļu un vides departaments,  Satiksmes departaments, Rīgas pilsētas būvvalde, Ziemeļu izpilddirekcija, pašvaldības policija, Rīgas Brīvostas pārvalde, kā arī vides jomas NVO pārstāvji.

Jautājumu gadījumā, kā arī atbildi par dalību lūgums rakstīt uz e-pastu solvita.kalvite@riga.lv vai sazināties pa tālruni 67105818, 29397453.

 „Apkaimju gids” ir viens no sabiedrības līdzdalības programmas pasākumiem, kura mērķis ir sniegt iespēju rīdziniekiem līdzdarboties jaunā teritorijas plānojuma izstrādes procesā, pašvaldībai un iedzīvotājiem veicot kopīgu teritoriju apsekošanu. Uz vietas iepazīstot teritoriju specifiku, uzklausot dažādu sabiedrības grupu intereses par to turpmāko attīstību un respektējot esošās vērtības, rast sabalansētu risinājumu par potenciālu teritoriju attīstību.

Laika posmā no šī gada 15.maija līdz 19.jūnijam Rīgas domes speciālisti kopā ar apkaimju aktīvajiem iedzīvotājiem dosies apsekot teritorijas dažādās apkaimēs, lai pārrunātu iespējamos teritoriju attīstības scenārijus. Galvenās tēmas, par kurām paredzēts diskutēt – uzņēmējdarbības teritoriju turpmākā attīstība, ūdensmalu pieejamība, to labiekārtojums un atpūtas iespējas, kultūrvēsturiskais mantojums un tā saglabāšana, publisko ārtelpu attīstība, kā arī dzīvojamās teritorijas kvalitāte un infrastruktūras nodrošinājums.

Miilgraavis_marsruts

1 Patīk
3709 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts