A.Ameriks tiksies ar Mežaparka iedzīvotājiem, lai runātu par uzsākto teritorijas detālplānojuma izstrādi

Rīt, 6. jūlijā, plkst. 15.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks apmeklēs Mežaparku, kur tiksies ar Mežaparka attīstības biedrību un SIA „Grupa 93” speciālistiem, ar ko jūnija sākumā noslēgts līgums par Mežaparka teritorijas detālplānojuma izstrādi, lai kopīgi pārrunātu turpmāko darbu organizāciju un uzklausītu iedzīvotāju viedokļus par teritorijas nākotnes attīstības perspektīvām.

Sarunā piedalīsies arī detālplānojuma pasūtītājs SIA „Rīgas meži”, Pilsētas attīstības departamenta un SIA „Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” pārstāvji.

Mežaparka attīstības biedrība ir pirmā apkaimes iedzīvotāju izveidotā sabiedriskā organizācija Rīgā, kurā apvienojušies Mežaparka iedzīvotāji un draugi (pašlaik ap 70 biedru). Tās mērķis ir saglabāt un attīstīt Mežaparka ekonomiskās, kultūrvēsturiskās un vides vērtības.

Pašlaik biedrība sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu īsteno Mežaparka līdzdalības un sadarbības projektu, kura mērķis ir veicināt Mežaparka iedzīvotāju un tajā izvietoto institūciju radošu sadarbību apkaimē un ar citu apkaimju iedzīvotājiem, lai uzlabotu iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību Rīgas attīstības plānošanā un īstenošanā.

Tikšanās ar iedzīvotājiem notiks kafejnīcā „Daba mamma”, Kokneses prospektā 39 (apm.50 m no Zooloģiskā dārza ieejas).

Aicinām piedalīties arī mediju pārstāvjus!
Nokļūšanai pasākuma vietā līdz plkst. 14.30 pie Rātsnama (RTU pusē) gaidīs autobuss.

Papildus informācijai:
Liene Pētersone, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka padomniece, mob.26472932

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1218 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts