Aicina uz tikšanos par Torņakalna apkaimes attīstību


Izstrādājot jaunu plānošanas un sadarbības pieeju, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments turpmākajos gados plāno pilnveidot pilsētvides plānošanu degradēto teritoriju reģenerācijā. Par pilotteritoriju inovatīvo metožu ieviešanā izvēlēta Torņakalna apkaime – no Dzelzceļa tilta līdz Bieķensalas ielai un no Mūkusalas ielas līdz Jelgavas ielai.

Lai iepazīstinātu ar plānotajām aktivitātēm un uzklausītu viedokli par tālāko sadarbību, ceturtdien, 2016.gada 29.septembrī, pl.16:00 projekta pilotteritorijā dzīvojošie rīdzinieki un strādājošie komersanti aicināti uz pirmo sanāksmi, kas notiks Mūkusalas ielā 44 (kafejnīcas  “Annas dārzs” telpās).

Tajā interesenti tiks iepazīstināti ar Torņakalna apkaimē plānotajiem un jau īstenotiem projektiem, tāpat pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar projekta “Integrēta plānošana un sadarbības modelis degradēto teritoriju revitalizācijai” pasākumiem, kas tiek realizēti tieši Mūkusalas un tai pieguļošo ielu teritorijā. Interesentiem būs iespēja uzzināt par iespējām iesaistīties konkrētās teritorijas attīstības plānošanā u.tml. jautājumus.

Lai plānotu pasākuma norisi, interesenti aicināti pieteikties iepriekš, reģistrējot šeit: http://ej.uz/mukusalassanaksme  vai  paziņot par savu ierašanos, zvanot 67037925.

Papildus informācija:

Interreg Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam projekta  „Integrēta plānošana un sadarbības modelis degradēto teritoriju revitalizācijai (Baltic Urban Lab)” mērķis ir līdz 2018.gada 30.septembrim pilnveidot pilsētvides plānošanu, izstrādājot un testējot jaunu integrētu plānošanas pieeju un sadarbības modeli degradēto teritoriju reģenerācijā, tādejādi palīdzot pilsētām revitalizēt urbānās telpas un pārveidos tās gudrā, ilgtspējīgā teritorijā ar augstu dzīves un darba vides kvalitāti.

Projekta vadošais partneris ir Baltijas Pilsētu Savienība, Ilgtspējīgu pilsētu komisija/Turku (Somija). Pārējie partneri:  Zinātniskais institūts Nordregio (Zviedrija), Turku Universitāte (Somija), Rīgas pilsētas pašvaldība (Latvija), Tallinas pilsētas pašvaldība (Igaunija), Turku pilsētas pašvaldība (Somija), Norčepingas pilsētas pašvaldība (Zviedrija).

0 Patīk
2027 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts