Aicinām iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju un institūciju pārstāvjus piedalīties tematiskajos semināros

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments (Departaments) oktobra nogalē aicina iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju un dažādu institūciju pārstāvjus uz četriem vienas dienas tematiskajiem semināriem par tēmām – mājoklis, darbs, vide un transports.

Semināru mērķis ir iesaistīt sabiedrību jaunā Rīgas teritorijas plānojuma (RTP) izstrādē, noskaidrojot viedokli par iespējamajiem tematisko plānojumu risinājumiem, tādēļ semināru dalībnieki pirmajā daļā tiks informēti par RTP izstrādes stadiju, bet otrajā daļā strādās darba grupās, diskutējot par RTP risinājumiem.

Semināru grafiks:

  • 22.oktobrī no plkst. 14:00 – 17:30 semināra tēma „Mājoklis” (apkaimju attīstība, mājokļu tipu noteikšana, dzīves telpas uzlabošana, pakalpojumu pieejamība u.c.
  • 23.oktobrī no plkst. 14:00 – 17:30 semināra tēma „Darbs” (ekonomiskā attīstība, teritorijas komercdarbībai un ražošanas teritorijas, osta, dzelzceļš u.c.)
  • 29.oktobrī no plkst. 14:00 – 17:30 semināra tēma „Vide” (apstādījumu struktūra, dabas un kultūrvēsturiskais mantojums, degradētās teritorijas u.c.)
  • 31.oktobrī no plkst. 14:00 – 17:30 semināra tēma „Transports” (ielu un ceļu tīkls, privātais un sabiedriskais transports, autonovietnes, inženierinfrastruktūra u.c.).

Semināri norisināsies Rīgas domē, Rātslaukumā 1, no plkst. 14:00-17:30.

Reģistrēties semināriem iespējams līdz 15.oktobrim, sūtot e-pastu uz adresi sin@riga.lv, norādot izvēlēto semināra tēmu.

Kopš 2012.gada Departaments strādā pie jaunā RTP, kura ietvaros ir izstrādāta sabiedrības līdzdalības programma Jaunā Rīgas teritorijas plānojuma izstrādē. Tā mērķis ir radīt elastīgu teritorijas plānošanas dokumentu, kas sniedz nosacījumus pilsētas attīstībai, kas balstīti uz vēstures, kultūras, ainavu un sociāli ekonomisko aspektu izvērtējumu un dažādu sabiedrības grupu interešu saskaņošanu.

Plašāka informācija par jauno Rīgas teritorijas plānojumu pieejama:ŠEIT!

0 Patīk
1425 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts