Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments atbalsta mazo biznesu!

Lai stiprinātu uzņēmējdarbības garu, darbavietas un veicinātu mazo uzņēmumu attīstību, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments kopā ar citiem MVU Foruma sadarbības partneriem – A/S SEB, SIA Lursoft, VAS Latvijas Pasts, SIA Venden, SIA Baltic Id, SIA Pegasus Group, Rīgas Domi, CV-online un Inbox.lv atbalsta iniciatīvu ”Atbalsti mazo biznesu”, kuras ietvaros norisināsies „Mazā biznesa diena” un citi pasākumi.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Dzintars Balodis par iniciatīvu „Mazā biznesa diena”: „Latvijā ir vairāki tūkstoši mikro un mazo uzņēmumu, kas ar pārliecību un aizrautību dara savu darbu, sniedzot darba iespējas citiem, turklāt gandrīz puse no visiem Latvijā reģistrētajiem uzņēmumiem atrodas Rīgā, tādēļ pašvaldība savā teritorijā cenšas radīt apstākļus, lai uzņēmēji varētu augt un attīstīties. Rīgā uzņēmumu vadītāji un īpašnieki ir gados jaunāki nekā citās pilsētās un reģionos. Kopš 2011.gada galvaspilsētā ir palielinājies no jauna reģistrēto uzņēmumu īpatsvars, kas liecina par to, ka Rīgas iedzīvotāji ir uzņēmīgi, droši, nebaidās riskēt un uzsākt uzņēmējdarbību. Rīga ir arī lielisks piemērs tam kā, attīstot uzņēmējdarbību un radošās industrijas, veidojas kvartālu attīstība, piemēram, Kalnciema kvartāls, Miera iela, VEF rajons un citi.

Iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu!” ietvaros sadarbības partneri nākamo divu mēnešu laikā aktīvi aicinās MVU piedalīties Mazajā biznesa dienā, kas tradicionāli ik gadu norisinās novembra trešajā sestdienā – šogad 15.novembrī. Mazie un vidējie uzņēmumi varēs piedāvāt savus pakalpojumus un produktus, izmantojot www.mazabiznesadiena.lv bezmaksas mārketinga rīkus un komunikācijas kanālu iespējas sociālajos tīklos, kas sagatavoti ar partneru atbalstu. Partneri aicinās aktīvi iesaistīties arī pašvaldības un patērētājus, lai ar saviem pirkumiem atbalstītu MVU darbību un pastāvēšanu. Īpaši aicinām vidējos un lielos uzņēmumus sagatavot savus īpašos piedāvājumus Mazā biznesa dienā!

„Rīgas pašvaldība šīs iniciatīvas ietvaros aicina ikvienu uzņēmēju un to klientus apliecināt savu atbalstu mazajam biznesam – iepērkoties vai uzsākot sadarbību ar mikro un mazajiem uzņēmumiem ne tikai 15.novembrī, kad noritēs „Mazā biznesa diena”, bet visa gada garumā, uzsver Dz.Balodis.

1 Patīk
1449 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts