Aicinām pieteikties informatīvajam semināram „Būvprojektu akceptēšanas līdzšinējā pieredze”

Šī gada 30. martā no plkst. 13:00 līdz plkst.16:00 Latvijas Arhitektu savienības telpās Rīgā, Torņa ielā 11 Rīgas pilsētas būvvalde organizē informatīvo semināru „Būvprojektu akceptēšanas līdzšinējā pieredze” ar mērķi informēt projektētājus par biežāk pieļautajām nepilnībām Būvvaldē iesniegtajos būvprojektos un jauninājumiem būvprojektu akceptēšanas kārtībā, kā arī sniegt atbildes uz dalībnieku interesējošajiem jautājumiem. Semināram aicinām pieteikties iepriekš.

„Šogad turpinām Būvvaldes aizsākto tradīciju, informēt praktizējošos arhitektus par biežāk pieļautajām nepilnībām izstrādātajos būvprojektos un jauninājumiem Būvvaldes darbā. Tādējādi ceru, ka iesniegto būvprojektu kvalitāte uzlabosies, savukārt semināra dalībnieki iegūs vērtīgu informāciju, kuru turpmāk pielietot ikdienas darbā,” skaidro Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Andis Cinis.

Informatīvajā seminārā Rīgas pilsētas būvvaldes speciālisti stāstīs par iesniegtajos būvprojektos ievērotajām nepilnībām to noformēšanā, arhitektūras un vides pieejamības risinājumos un juridiskajos jautājumos, kā arī prezentēs statistiku par Būvvaldē iesniegto būvprojektu akceptēšanu. Tiks sniegta informācija par jauninājumiem ārējo inženierkomunikāciju projektēšanas un būvprojektu akceptēšanas kārtībā.

Līdz š.g. 29. marta plkst.17:00 aicinām pieteikt savu dalību informatīvajā seminārā, nosūtot e- pastu Kristīnei Pētersonei kristinep@riga.lv .

Semināra programma

 

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

0 Patīk
1273 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts