Aktualizētā informācija par pilsētas teritorijas plānojumu pieejama Rīgas ģeogrāfiskajā informācijas sistēmā

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir aktualizējis informāciju par Rīgas teritorijas plānojumu Rīgas ģeogrāfiskās informācijas sistēmas (RĪĢIS) mājas lapā www.rigis.lv. Precizētas applūstošo teritoriju robežas, ielu sarkanajās līnijas, kā arī atzīmētas visu Rīgas 58 apkaimju robežas – Teika, Bolderāja, Mežciems u.c.

Rīgas teritorijas plānojuma 2006.-2018.gadam sadaļā www.rigis.lv ikviens interesents var redzēt jebkura Rīgas teritorijā esošo zemes gabala plānoto, atļauto izmantošanu, atļauto stāvu skaitu un galvenos teritorijas izmantošanas apgrūtinājumus.

Rīgas ģeogrāfiskā informācijas sistēma ļauj jebkuram interneta lietotājam ātri un ērti atrast Rīgas kartē vajadzīgo adresi, kā arī, zinot zemes vai būves kadastra numuru, sameklēt tā atrašanās vietu. Papildus tam kartē ir iespējams atrast precīzu atrašanās vietu dažādiem infrastruktūras objektiem, piemēram, pašvaldības iestādēm, skolām, medicīnas iestādēm, policijai, tūrisma apskates objektiem u.c. www.rigis.lv pieejama arī  pilsētas ortofoto karte, kas dod iespēju skatīt Rīgas pilsētu no putna lidojuma.

Interesentiem RĪĢIS mājas lapas www.rigis.lv sadaļā „Transports” ir iespējams apskatīt pilsētas sabiedriskā transporta maršrutus, kā arī atrast konkrētā maršruta pieturvietas. Turklāt, RĪĢIS mājas lapā ir iespēja atrast arī informāciju par investīciju objektiem.

Detalizētāka informācija par Rīgas teritorijas plānojumu un tā dokumenti ir pieejami Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv. Papildus  informācija par Rīgas apkaimēm – www.apkaimes.lv.

Marija Ābeltiņa,
RD Pilsētas attīstības departamenta
sabiedrisko attiecību vadītāja

0 Patīk
7055 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts