“Atspēriens” paziņos uzvarētājus!

Rīgas dome sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju “Altum” aicina uz grantu programmas “Atspēriens” pasākumu, kurā tiks paziņoti šīs sezonas konkursa uzvarētāji. Par finālistu biznesa idejām sabiedrība varēja nobalsot laika posmā no 14. maija līdz 24. maijam. Kopējais balsu skaits ir lielāks par 19000 balsīm. Nāc un uzzini, kurš saņems “Atspēriens” grantu.

Pasākums notiks š.g. 30.maijā plkst. 16:00, Rātsnama 5. stāva foajē Rātslaukumā 1, Rīgā. Pasākumā piedalīsies Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Armands Krūze.

Par “Atspēriens” šīs sezonas 10 finālistiem tika izraudzīti Aigars Saušs, Aleksandrs Geržatovičs, Edīte Paeglekalne un uzņēmumi: SIA “Baress”; SIA “ENME”; SIA “FEJA DARA”; SIA “Minku”; SIA “Personnel Recruitment&Rutines”; SIA “Stikla māja”; SIA “Your Move”.

Grantu programmā “Atspēriens” iespējams saņemt līdzfinansējumu dažādu izdevumu segšanai jaunajiem komersantiem. Konkurss tiek izsludināts divas reizes gadā, lai noskaidrotu ekonomiski dzīvotspējīgākās un inovatīvākās komercdarbības idejas Rīgā.

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un iegūtie materiāli tiks publiskoti.

0 Patīk
1292 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts