Šodien, 6. decembrī no plkst. 15.30 – 17.30 ES Mājā, Aspazijas bulvārī 28 notiks pirmā diskusija „Zaļā arhitektūra, būvniecība”.

Galvenais šī pasākuma mērķis apzināties esošās problēmas un diskusiju ceļā atrast iespējamos risinājumus vairākām šī brīža aktualitātēm. Diskusijas sākumā dalībnieki kopā ar ekspertiem veidos videi draudzīgas ēkas maketu. Diskusijas turpinājumā tiks apskatīti jautājumi – ko nozīmē videi draudzīga plānošana un būvniecība, vai Rīgā pastāv videi draudzīga arhitektūra, kas ir būtiskākie iemesli, kas neļauj realizēt videi draudzīgu būvniecību?

Ir iecerēts, ka diskusijā piedalīsies Rīgas pilsētas būvvaldes Ainavu arhitektu nodaļas vadītājs Jānis Lediņš, dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvji, kas pārstāv arhitektūras un būvniecības sfēru, Rīgas Tehniskās universitātes pasniedzēji no Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes un Būvniecības fakultātes, kā arī ainavu arhitekti no LLU, kā arī studenti no šīm fakultātēm. Diskusiju organizē Latvijas Vides zinātnes studentu apvienība.

Informācija par diskusiju cikla turpinājumiem meklējama http://www.lvzsa.lv/

0 Patīk
1702 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts