Trešdien, 24. augustā, plkst. 15.10 Rīgas domi apmeklēs Gruzijas Reģionālās attīstības un infrastruktūras ministrijas delegācija, kas tiks iepazīstināta ar lieliem pilsētas attīstības projektiem.

Ar Gruzijas amatpersonām tiksies Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks. Paredzēts, ka pārrunu laikā Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālisti prezentēs materiālus par Rīgas attīstību, īpaši iepazīstinot ar Spīķeru kvartāla atjaunošanas plāniem, Dienvidu tilta būvniecības gaitu. Pēc sarunām plānots šo divu objektu apmeklējums, kā arī brauciens uz uzņēmumu „Getliņi EKO”, lai iepazītos ar tā darbību un panākumiem klimatam draudzīgas politikas īstenošanā un vides aizsardzības jomā.

Delegācijas sastāvā būs Gruzijas Reģionālās attīstības un infrastruktūras ministrs Ramazs Nikolašvili (Ramaz Nikolaishvili), ministra biroja priekšnieks Nino Gogočišvili (Nino Gogochishvili), Starptautiskas sadarbības dienesta priekšnieks Nino Danibeašvili (Nino Danibeashvili) un Sabiedrisko attiecību dienesta priekšniece Margarita Sikharulidze (Margarita Sikharulidze).

 

Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
un Pilsētas attīstības departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja

0 Patīk
1289 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts