Iedzīvotāji aicināti uz informatīvu tikšanos par projekta „MASKAVAS, KRASTA UN TURGEŅEVA IELU KVARTĀLA DEGRADĒTĀS TERITORIJAS REVITALIZĀCIJA” realizācijas gaitu

Šā gada 16. decembrī Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina Rīgas iedzīvotājus uz informatīvu tikšanos, lai iepazīstinātu ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta „MASKAVAS, KRASTA UN TURGEŅEVA IELU KVARTĀLA DEGRADĒTĀS TERITORIJAS REVITALIZĀCIJA” realizācijas gaitu.

Tikšanās notiks 16. decembrī pulksten 18.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, 3. stāva zālē (305. kabinets).

Tikšanās laikā tiks prezentēti atklāta konkursa „Tehniskā projekta izstrāde un saskaņošana kvartālam starp Maskavas ielu, Krasta ielu, Turgeņeva ielu un Daugavas upes krastmalas daļai no Dzelzceļa līdz Salu tiltam” uzvarētāja piedāvātie risinājumi un vīzijas teritorijas revitalizācijai, kā arī iedzīvotāji tiks informēti par turpmāko projekta attīstības gaitu un plānotajām aktivitātēm.
Projekta gaitā plānots veikt teritorijas attīstības priekšizpēti, nojaukt pagaidu ēkas un nožogojumus, rekonstruēt un labiekārtot kvartāla starp Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielām teritoriju, izveidot drošu un ērtu pieeju Daugavas krastmalai, rekonstruēt un labiekārtot Daugavas krastmalu posmā no Akmens tilta līdz Salu tiltam.

Projekts uzsākts 2010. gada oktobrī un plānots līdz 2013. gada aprīlim. Projekta mērķis ir nodrošināt Rīgas pilsētas degradētās teritorijas kvartālā starp Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielām revitalizāciju saskaņā ar Rīgas centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojumu, pārvēršot to par iedzīvotājiem un tūristiem publiski pieejamu kultūras, izglītības un atpūtas telpu.

Projekta attiecināmās izmaksas plānotas 3 000 000 latu apmērā. No tām Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 2 550 000 lati (85%) un Rīgas domes līdzfinansējums 450 000 lati (15%).

 RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1266 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts