Šī gada 29.septembrī plkst. 18.00 Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijā, Rūpniecības ielā 21 rīdzinieki un citi interesenti aicināti uz sarunu par Skanstes apkaimes attīstības iespējām. Paredzēts, ka līdz šī gada beigām tiks izstrādāta telpiskā koncepcija un precizēts teritorijas plānojums Skanstes apkaimē – teritorijā starp Pulkveža Brieža ielu, Ganību dambi, dzelzceļa trasi, Duntes ielu, Skanstes ielu, Vesetas ielu un tās turpinājumu, Emiļa Melngaiļa ielu, Hanzas ielu. Šajā procesā plānots iesaistīt dažādus speciālistus un iedzīvotājus.

Tiks izstrādātas teritorijas izmantošanas un apbūves veidošanas vadlīnijas, pieļaujamās apbūves raksturojums, definēti ēku izvietojuma principi un iespējamās to funkcijas, noformulēti transporta kustības un auto novietošanas principi, izvērtēta plānotās apbūves ietekme uz publisko ārtelpu, pagalmu vides kvalitāti un apstādījumu veidošanas iespējām, tiks izvērtēta tirdzniecības ielu izveidošanas nepieciešamība, kā arī tiks risināti citi ar Skanstes apkaimes attīstību saistītie jautājumi.

Papildu informāciju par attīstāmo teritoriju skatīt mājas lapā www.apkaimes.lv un Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedrības līdzdalība”.

Rakstiskus priekšlikumus līdz 2011.gada 21.oktobrim interesenti var iesniegt personīgi vai sūtīt pa pastu uz Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentu Amatu ielā 4, Rīgā, LV–1050. Priekšlikumus var izteikt arī elektroniski, rakstot uz elektroniskā pasta adresi: savn@riga.lv.

Skanstes apkaimes telpiskās koncepcijas un teritorijas plānojuma precizējumus jeb lokālplānojuma izstrādi veic Plānošanas birojs „Grupa 93” un Arhitektu birojs “NAMS”, pasūtītāji – Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments un Rīgas pilsētas arhitekta birojs.

0 Patīk
1189 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts