Inženierkomunikāciju projektu saskaņošanas kārtība precizēta atbilstošo vispārīgo būvnoteikumu prasībām

No 30.marta, iesniedzot inženierkomunikāciju projektu, kas izstrādāts kā patstāvīgs projekts, Rīgas pilsētas būvvaldē nepieciešams uzrādīt arī iepriekš saņemtu plānošanas uzdevumu projekta izstrādei.

Gadījumos, kad inženierkomunikāciju projekts tiek izstrādāts kā patstāvīgs projekts, Rīgas pilsētas Būvvaldē nepieciešams saņemt speciālu plānošanas un arhitektūras uzdevumu (inženierkomunikāciju plānošanas uzdevumu), kurā tiek norādītas projektēšanas prasības inženierkomunikāciju būvprojekta izstrādei.

Minēto plānošanas uzdevumu iespējams pasūtīt Būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Amatu ielā 4. Nepieciešams aizpildīt būvniecības iesniegumu inženierkomunikāciju projekta izstrādei, pēc tā izvērtēšanas tiek lemts par plānošanas uzdevuma izsniegšanu. Pēc uzdevuma saņemšanas tiek izstrādāts atsevišķs būvprojekts atbilstoši norādītajām plānošanas prasībām. Šādu  projektu Būvvaldē akceptē un izdod atsevišķu būvatļauju.

Gadījumos, kad inženierkomunikāciju daļa tiek projektēta saistībā ar plānotas ēkas jaunbūvi vai rekonstrukciju, kuru projektēšanai Būvvalde iepriekš jau ir izsniegusi plānošanas un arhitektūras uzdevumu, tad tā  tiek ietverta tehniskā projekta sastāvā un iesniegta Būvvaldē izvērtēšanai un akceptēšanai vienlaikus ar pārējām tehniskā projekta daļām, Šādā gadījumā atsevišķs inženierkomunikāciju plānošanas uzdevums nav nepieciešams.

Plašāku informāciju par izmaiņām dokumentu iesniegšanas un izskatīšanas kārtībā iespējams saņemt Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Amatu ielā 4 vai pa tālruni 67105800.

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1159 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts