Izveidota Būvniecības ieceru publisko apspriešanu organizēšanas praktiskā rokasgrāmata

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālisti ir izveidojuši praktisku rokasgrāmatu par būvniecības ieceru publisko apspriešanu organizēšanu.

Rokasgrāmatā ir apskatīti jautājumi, kas skar publiskās apspriešanas organizēšanas un dažādu materiālu noformēšanas jautājumus: kā pareizi izveidot un izvietot būvtāfeli, planšetes, paziņojumus un citus informatīvos materiālus, kā organizēt prezentāciju publiskās apspriešanas laikā. Izveidotajā rokasgrāmatā  ir paskaidrota  publiskās apspriešanas procedūras gaita un kas notiek pēc tās,  kā arī doti konkrēti paraugi paziņojumiem, planšetēm, aptaujas lapām u.c. materiāliem.

Rokasgrāmata iecerēta kā palīgmateriāls attīstītājiem un jebkuram interesentam, kurš vēlas izprast publiskās apspriešanas procedūru vai pārbaudīt konkrētās apspriešanas atbilstību normatīvajiem aktiem. Tās nepieciešamību noteica departamenta ikdienas darbs ar būvniecības ieceru publisko apspriešanu jautājumiem – ļoti daudzi attīstītāji un iedzīvotāji izteica vēlmi redzēt normatīvos izteiktās prasības izvērstā veidā ar paskaidrojumiem, lai varētu ērtāk un ātrāk sagatavoties vai arī novērtēt noteikto apspriešanas procedūru.

Praktiska rokasgrāmata publisko apspriešanu organizēšanā pieejama Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Informatīvie materiāli” https://www.rdpad.lv/informativie_materiali/,  bet tās drukātā versijā būs pieejami 500 eksemplāri, kas tiks piedāvāti Pilsētas attīstības departamenta apmeklētājiem.

Marija Ābeltiņa
Rīgas domes
Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

0 Patīk
1097 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts