Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv/apspriesanas ir pieejams jauns pakalpojums – Būvniecības ieceru publisko apspriešanu meklētājs. Šobrīd jebkurš interesents var atrast interesējošo informāciju par būvniecības ieceres publiskās apspriešanas termiņiem, rezultātiem, Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas un Rīgas domes lēmumiem par 2008.gadu.

Plānots, ka līdz Jāņiem tiks ievietota informācija par 2007.gada būvniecības ieceru publiskajām apspriešanām. Savukārt līdz rudenim tiks izveidots arī detalplānojumu meklētājs, kurā būs atspoguļota detālplānojumu izstrādes gaita un sabiedrisko apspriešanu rezultāti.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora pienākumu izpildītājs Gvido Princis: „Šis meklētājs veicinās caurspīdīgumu lēmumu pieņemšanā un būtiski atvieglos informācijas saņemšanu visiem tiem, kuri vēlās aktīvi piedalīties būvniecības ieceru publiskajās apspriešanās un sekot to rezultātiem.”

Interesenti var sameklēt informāciju, ievadot būvniecības ieceres ierosinātāja vai projektētāja nosaukumu vai uzvārdu, objekta nosaukumu vai tā adresi, zemes gabala grupu un grunti vai arī datumu, kad Būvvaldes padomes sēdē noteikta publiskā apspriešana. Informāciju iespējams meklēt arī pēc publiskās apspriešanas norises laika.

Ir iespēja meklēt tikai aktīvās publiskas apspriešanas, iezīmējot attiecīgo lodziņu meklētājā.
Pieejami ir arī paši Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas un Rīgas domes lēmumi, līdzās pilnam ziņojuma par publiskas apspriešanas rezultātiem tekstam.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1228 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts