Pašlaik aktuālas 2 publiskās apspriešanas

Līdz 3. jūnijam norit publiskā apspriešana viesnīcas būvniecības iecerei Brīvības ielā 144.

Savukārt līdz šā gada 5. jūnijam iespējams izteikt savu viedokli par būvniecības ieceri tirdzniecības centram „Homecenter Alfa” Brīvības gatvē.

Pašlaik norit publiskā apspriešana viesnīcas būvniecības iecerei Brīvības ielā 144. Līdz šā gada 3. jūnijam visi interesenti var izteikt savu viedokli par konkrēto būvniecības ieceri aizpildot anketu un iesniedzot to Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas telpās, Brīvības gatvē 266.

Līdz 5. jūnijam publiskai apspriešanai ir nodota būvniecības iecere tirdzniecības centram „Homecenter Alfa” un biroja ēkas jaunbūvei Brīvības gatvē blakus esošajam tirdzniecības centram “Alfa”.

Par abām iepriekšminētajām būvniecības iecerēm rakstiskas atsauksmes var iesniegt arī  Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, 1.stāvā, LV – 1050, kā arī sūtīt aizpildītu publisko apspriešanu aptauju anketu RD Pilsētas attīstības departamentam pa pastu. Plašāka informācija par aktuālajām sabiedriskajām apspriešanām ir pieejama arī RD PAD mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1123 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts