Jaunie uzņēmēji aicināti uz “Atspēriens” semināru par finanšu plūsmas plānošanu

1. oktobrī plkst. 17.30 jaunie un topošie uzņēmēji aicināti uz bezmaksas semināru par finanšu plūsmas plānošanu, kur būs iespēja uzzināt, kā plānot apgrozījumu un modelēt nākotnes finanšu situāciju, kā arī aprēķināt produkta vai pakalpojuma pašizmaksu. Seminārs notiks Swedbank Centrālajā ēkā, 25. stāva hallē, Balasta dambī 1a, Rīgā.

Pieteikties semināram par finanšu plūsmas plānošanu līdz tā sākumam iespējams, nosūtot e-pastu uz adresi atsperiens@riga.lv vai arī mājas lapā www.businessnetwork.lv.

Semināra programma:

  • 17:30-18:30 Kā plānot naudas plūsmu un modelēt nākotnes finanšu situāciju
  • 18:30-18:45 Kafijas pauze
  • 18:45-19:45 Kā aprēķināt produkta/pakalpojuma pašizmaksu

Semināru vadīs: Jānis Kurmis un Andis Garbars (Swedbank eksperti).

Dalībnieku ērtībai tiks nodrošināta bezmaksas autostāvvieta.

atsperiens_1

Par pieteikšanos “ATSPĒRIENAM”

Konkursam, atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Konkursa pieteikumus izvērtēs atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti transports un uzglabāšana, tūrisms un ar to saistītās nozares, ražošana (jo īpaši: datoru, elektronisko  un optisko iekārtu ražošana, metālizstrādājumu ražošana, koksnes, koka un korķa izstrādājumu ražošana, pārtikas produktu un dzērienu ražošana) informācijas un komunikāciju tehnoloģijas un būvniecība.  Uzņēmējiem, kas saņems augstāko punktu skaitu, tiks izteikts piedāvājums slēgt līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu. Programmas ietvaros tiks daļēji (līdz 80%) atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību, mārketinga materiālu izveides, telpu īres un labiekārtošanas izmaksas u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms noteikts 15 000 eiro apmērā.

Uzņēmēji aicināti pieteikties grantu programmas “ATSPĒRIENS” konkursam līdz šī gada 19. oktobrim plkst.12.00. Konkursa pieteikumus jāiesniedz Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, LV-1050, 308. kabinetā. Informācija par semināriem un plašāka informācija par grantu programmu pieejama: www.atsperiens.lv, kur sadaļā „Saistītie dokumenti” iespējams lejupielādēt konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapas.

Grantu programmas „Atspēriens” aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī sociālajā vietnē Twitter – kontā @Atsperiens un Facebook.

Papildu informācija:

Mārtiņš Lācis,

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta

Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs

Tālr. 67012874

E-pasts: Martins.Lacis@riga.lv

Evita Jansone,

„Swedbank” AS

Uzņēmējdarbības kompetences centra vadītāja

Tālr.: 67444575

E-pasts: Evita.Jansone@swedbank.lv

0 Patīk
2982 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts