Jaunie uzņēmēji aicināti uz bezmaksas semināru par finanšu plūsmas plānošanu

Swedbank Business Network un Rīgas dome aicina jaunos uzņēmējus uz bezmaksas semināru par finanšu plūsmas plānošanu. Seminārs notiks 1.aprīlī plkst. 17.30 Swedbank Centrālajā ēkā, 25. stāva hallē, Balasta dambī 1a, Rīgā.

Seminārā jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja uzzināt, kā plānot apgrozījumu un modelēt nākotnes finanšu situāciju, kā arī aprēķināt produkta vai pakalpojuma pašizmaksu. Semināru vadīs Karīna Lindava, Swedbank Biznesa attīstības projektu vadītāja, un Aivars Timofejevs, Jauno Uzņēmēju centra vadītājs un konsultants ar vairāk nekā 17 gadu pieredzi gan tirgus pētniecībā, gan uzņēmējdarbībā. Semināra mērķis ir dalīties praktiskos jautājumos par finanšu plūsmas plānošanu, tā palielinot šī gada grantu programmas “ATSPĒRIENS” kvalitatīvu pieteikumu apjomu un grantu ieguvēju iespējas.

Dalībnieku ērtībai tiks nodrošināta bezmaksas autostāvvieta pie Swedbank Centrālās ēkas, iepriekšēja reģistrēšanās semināram: www.businessnetwork.lv sadaļā Uzņēmējdarbības kompetences centrs.

Šī gada 5.martā tika atklāta jauna pieteikšanās kārta Rīgas domes un Swedbank grantu programmai „Atspēriens”, turpinot veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Jaunie uzņēmēji aicināti iesniegt biznesa ideju pieteikumus jau vienpadsmitajai „Atspēriena” kārtai līdz šī gada 7. aprīlim. Kopējais grantu programmas apjoms 2014. gadam būs 140 000 eiro, un vienas biznesa idejas atbalstam būs iespēja saņemt līdz pat 15 000 eiro.

Par pieteikšanos „ATSPĒRIENAM”

Konkursam, atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Konkursa pieteikumus izvērtēs atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti transports, tūrisms, ražošana (jo īpaši: biotehnoloģija, ķīmija un farmācija, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, metālizstrādājumu ražošana) informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, profesionālie un zinātniski tehniskie pakalpojumi, izglītība. Uzņēmējiem, kas saņems augstāko punktu skaitu, tiks izteikts piedāvājums slēgt līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu. Programmas ietvaros tiks daļēji (līdz 80%) atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms noteikts 15 000 eiro apmērā.

Papildu informācija:

Mārtiņš Lācis, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs, Tālr. 67012874, E-pasts: Martins.Lacis@riga.lv

Evita Jansone, „Swedbank” AS Uzņēmējdarbības kompetences centra vadītāja, Tālr.: 67444575, 29507507, E-pasts: Evita.Jansone@swedbank.lv

0 Patīk
1382 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts