Kuras no 103 idejām saņems šī gada “Atspēriens” otrā konkursa grantus?

Aicinām Jūs uz Rīgas domes un Swedbank grantu programmas “Atspēriens” divpadsmitā konkursa uzvarētāju paziņošanas ceremoniju 12.novembrī plkst. 13.00 Rīgas domes 5.stāva foajē (Rātslaukums 1). Tajā uzzināsim, kuras no 103 pieteiktajām biznesa idejām saņems finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai.

Programmas otrajai kārtai šogad tika iesniegti 103 pieteikumi. Visvairāk pārstāvētas ir tādas nozares kā ražošana, informāciju tehnoloģiju pakalpojumi, metāla un koka apstrāde, apģērbu dizains un izstrāde. Piešķirto grantu līdz pat 15 000 eiro apmērā jaunie uzņēmēji var izmantot specifiskas tehnikas un licenču iegādei, grāmatvedības un jurista-konsultanta pakalpojumu apmaksai, interneta mājas lapas izstrādei, mārketinga materiālu izveidei, telpu īrei kā arī citu biznesa izmaksu segšanai. Kopējais grantu programmas “Atspēriens” finansējums rudens konkursam sasniedz 111 000 eiro.

Līdz šim atbalstītas jau 105 idejas

Kopš 2009.gada Rīgas domes un Swedbank grantu programmas „Atspēriens” ietvaros saņemti vairāk kā 1200 pretendentu pieteikumi un atbalstītas 105 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk kā 760 000 eiro apmērā.

Grantu programmu „Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments. „Atspēriena” aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājas lapā www.atsperiens.lv vai sociālajā vietnē Twitter – kontā @Atsperiens vai Facebook (Grantu programma Atspēriens) vai Swedbank uzņēmumu tīklā www.businessnetwork.lv.

Uz tikšanos!

P.S. Aicinām ierasties laicīgi, lai pie ieejas paspētu veikt drošības kontroli.

Papildu informācija:

Mārtiņš Lācis,
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874
E-pasts: martins.lacis@riga.lv

Evita Jansone,
„Swedbank” AS
Uzņēmējdarbības kompetences centra vadītāja
Tālr. 67444575
E-pasts: evita.jansone@swedbank.lv

0 Patīk
1487 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts