Mazās biznesa dienas pēcpusdiena Rīgā šo piektdien

2014. gada 14. novembrī, Rīgas Domes sēžu zālē, Rātslaukums 1, Rīga no plkst. 12:00 līdz 16:00 norisināsies Mazā biznesa dienas pēcpusdiena, kuru aicināti bez maksas apmeklēt mazā biznesa uzņēmēji, cilvēki ar idejām, kuri vēlas uzsākt biznesu, kā arī vidējie un lielie uzņēmumi, kuri sadarbojas ar mikro un mazajiem uzņēmējiem.

Iniciatīvas “Atbalsti mazo biznesu” partneri ir sarūpējuši iedvesmojošus un praktiskus padomus mazā biznesa uzsākšanai, vadīšanai un attīstībai. Mazā biznesa pēcpusdiena ir iespēja kopīgi sniegt atbalstu mikro un mazajiem uzņēmējiem – atvērt durvis jauniem klientiem, īpaši Mazajā biznesa dienā 15.novembrī!

Mazās biznesa dienas dalībnieki ir vairāk kā 4000 un kopš pagājušā gada ir kāpinājuši apgrozījumu par 18%, kā arī pieņēmuši darbā vismaz vienu darbinieku, pēc SIA Lursoft datiem, salīdzinājumā 500 lielākie Latvijas uzņēmumi 2013. gadā kopā apgrozījuši 28,04 mljrd. eiro, kas ir tikai par 0,6% vairāk nekā gadu iepriekš. Mazā biznesa loma tautsaimniecībā pieaug!

Laikā, kad svinam Mazā biznesa dienu Latvijā, ASV notiek Globālās Uzņēmējdarbības Nedēļu (Global Entrepreneurship Week), tādēļ ASV vēstniecība dāvina mums iespēju iepazīties ar Robbie Vitrano, Naked Pizza, incubator „Idea Village” dibinātāja (ASV) idejām un pieredzi, kuras ir palīdzējušas mazajiem biznesiem spert nākamos soļus, lai celtu savu konkurētspēju.

Mazajai biznesa dienai www.mazabiznesadiena.lv/karte kartē reģistrējušies vairāk kā 4000 uzņēmumu visā Latvijā. Lai saņemtu atbalstu no iniciatīvas partneriem, aicinām Jūs reģistrēties Rīgas semināram, kas tapis ar SEB bankas un Rīgas domes atbalstu! Reģistrācija: www.mazabiznesadiena.lv/seminari.

Programma:

11:45 – 12:00 Dalībnieku ierašanās un reģistrācija.
12:00 – 12:15 Atklāšanas uzruna. Praktiski rīki un atbalsta instrumenti mazajam biznesam, lai sagatavotos Mazā biznesa dienai, 15.novembrī. MVU Foruma valdes priekšsēdētāja Elīna Egle.
12:15 – 12:25 Pašvaldības ieguldījums uzņēmējdarbības attīstībā. Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Dzintars Balodis.
12:25 – 12:45 Informācija par uzņēmējdarbības aktivitāti un rādītājiem Rīgas reģionā, sadarbībā ar LURSOFT. Iluta Riekstiņa, LURSOFT valdes priekšsēdētāja.
12:45 – 13:05 Izaicinājumi, uzsākot uzņēmējdarbību Latvijā. Atbalsta programmas uzņēmējiem. Diāna Karacejeva, SEB bankas Uzņēmumu apkalpošanas centra Āgenskalns vadītāja.
13:05 – 13:25 Kafijas pauze.
13:25 – 14:00 Uzņēmējdarbība. Robbie Vitrano, Naked Pizza, incubator Idea Village dibinātājs (ASV).
14:00 – 14:20 Mazā biznesa stāsts.
14:20 – 14:40 Produktu un pakalpojumu pārdošana. Vigants Lesausks, Scoro.lv.
14:40 – 15:00 Komunikācijas Tips&Tricks. Agnese Alksne, Baltic Id.
15:00 – 15:20 Uzņēmēju organizācijas mazajam biznesam. MVU Foruma izpilddirektors Eduards Filippovs.
15:20-pēdējam viesim. B2B tikšanās pie SIA VENDEN kafijas.

Pasākuma ietvaros būs iespēja arī paviesoties informatīvajos stendos sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu forumu, vietējo reģiona uzņēmēju biedrību, kā arī citiem partneriem.

Mazā biznesa diena šogad notiks 15.novembrī! Šajā dienā ikviens mikro vai mazā biznesa pārstāvis ir aicināts sagatavot īpašus piedāvājumus patērētājiem, izmantojot www.mazabiznesadiena.lv/plakats bezmaksas mārketinga rīkus. Lai pilnvērtīgi iesaistītos akcijā un parādītu sevi plašākai auditorijai, aicinām uzņēmumus reģistrēties kartē: www.mazabiznesadiena.lv/karte un atjaunot informāciju par savu uzņēmumu – darba laiku, pakalpojumiem un produktiem vai īpašiem piedāvājumiem, kā ari citu lietderīgu informāciju! Iniciatīvas organizatori attiecīgi aicinās ikvienu iedzīvotāju 15.novmebra rītā atrast sev tuvāko un interesējošo mazo biznesu, kurš piedāvās īpaši satikties, doties pie viņiem ciemos un iepirkties!

Iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu!” partneri šogad ir A/S SEB, SIA Lursoft, VAS Latvijas Pasts, SIA VENDEN, SIA Baltic Id, SIA Pegasus Group un Rīgas Dome, CV-online, Inbox.lv, Latvijas Avīze, Latvijas Televīzija, Latvijas Radio, Otkritij Gorod, www.baltic–course.com.

0 Patīk
1766 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts