Lielākajā nekustamā īpašuma gadatirgū „MIPIM 2012” aicinās investorus pievērsties Rīgai

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments kopā ar partneriem – dažādu apbūves projektu attīstītājiem – gatavojas dalībai starptautiskajā nekustamā īpašuma gadatirgū „MIPIM 2012”, kas ir viens no lielākajiem un nozīmīgākiem pasaules nekustamā īpašumu gadatirgiem, un šogad tas notiks no 2012. gada 6. līdz 9. martam Kannās, Francijā.

Rīgas un partneru stends „MIPIM 2012” būs 69.50 m2 liels un atradīsies tuvu Stokholmas, Oslo, Helsinku un Kopenhāgenas stendiem. Savu dalību izstādē šobrīd apstiprinājuši tādi uzņēmumi un attīstītāji kā SIA „Rīgas nami”, SIA „Rīgas pilsētbūvnieks”, SIA „New Europe”, SIA „Domuss”, SIA „Rem Pro” un SIA „Latio”.

Ņemot vērā pagājušā gada izstādes apmeklētāju izrādīto lielo interesi par uzturēšanās atļauju iegūšanu Latvijā, gadatirgus laikā 2012. gada 8. martā tiks rīkots informatīvs seminārs par investīciju un uzturēšanās atļauju saņemšanas iespējām Latvijā. Seminārs tiks iekļauts oficiālajā MIPIM semināru programmā.

Vairākkārtēji piedaloties starptautiskajās nekustamā īpašuma izstādēs, ir pierādījies, ka kvalitatīva pilsētas reprezentācija ir iespējama tikai sadarbībā ar uzņēmējsabiedrībām. Pašvaldības un privātā sektora partnerība nodrošina potenciālajiem investoriem pilnvērtīgu informāciju par Rīgu un iespējām veikt ieguldījumus pilsētā. Šāda veida sadarbība nodrošina arī iespēju pašvaldībai samazināt izdevumus par pilsētas reprezentāciju izstādē, savukārt uzņēmējiem nodrošina iespēju izmantot pievienoto vērtību, ko sniedz pilsētas vārds.

„MIPIM ir izstāde, kurā satiekas pasaules lielākie investori. Mēs arī turp dodamies, lai parādītu un pierādītu, ka mūsu reģions ir pievilcīga vieta investīcijām. Bez tādiem soļiem ne mēs kā uzņēmums, ne mūsu galvaspilsēta un valsts nevar attīstīties,” uzsver Mihails Rjabokons, uzņēmuma „Rem Pro” valdes loceklis.

„MIPIM 2012” viena no prioritātēm ir tūrisms un tūrisma infrastruktūra, tāpēc pirmo gadu gadatirgū piedalīsies arī Rīgas Tūrisma attīstības birojs ar zīmolu „Meet Riga”, lai informētu par konferenču un biznesa tūrisma perspektīvām Rīgā.

“Piedaloties MIPIMā, „Meet Riga”, gatavojas piesaistīt uzmanību Rīgai kā potenciālai vietai, kur investēt viesnīcās un tūrisma infrastruktūrā. Patlaban mums pietrūkst starptautisku viesnīcu ķēžu un liela konferenču centra – multifunkcionālu telpu, kur rīkot starptautiskas konferences, ” saka Vita Jermoloviča, Rīgas Tūrisma attīstības biroja valdes locekle.

MIPIM tiek uzskatīta par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē. Svarīgais notikums nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā uz četrām dienām pulcina nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem.

2012. gada gadatirgū kā galvenās tēmas tiks akcentētas loģistika un infrastruktūra, viesnīcas, tūrisms un atpūta, inovācijas, finanses un investīcijas. Gadatirgus laikā notiks daudzi semināri un konferences, kas veltītas šīm tēmām, lai sekotu līdzi attīstības tendencēm, ka arī notiks vairāki neformāli kontaktus veicinoši pasākumi. Kā viens no MIPIM galvenajiem instrumentiem jāmin MIPIM dalībnieku datubāze, kas darbojas visu gadu un ļauj gadatirgus dalībniekiem jau savlaicīgi organizēt tikšanās ar potenciālajiem partneriem un investoriem.

0 Patīk
1224 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts