Piektdien, 2. martā, plkst. 10.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja p.i. Vadims Jerošenko apmeklēs Spīķeru koncertzāli (Maskavas ielā 4), kur tiksies ar VSIA „Latvijas koncerti” direktoru Guntaru Ķirsi, Latvijas Radio kora diriģentiem Sigvardu Kļavu un Kasparu Putniņu, kā arī ar kamerorķestra Simfonietta Rīga direktori Indru Lūkinu.

Pasākumā Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāvji prezentēs Spīķeru kvartāla attīstības koncepciju, kas ietver arī Daugavas promenādes labiekārtošanu, un iepazīstinās ar šīs teritorijas revitalizācijas projekta gaitu. Pašlaik Spīķeru teritorijas sakārtošanai izstrādāts tehniskais projekts. Plānots, ka jau šogad tiks uzsākti darbi Daugavas krastmalā: pazemes gājēju pārejas rekonstrukcija un pašas promenādes labiekārtošana. Prezentācijas laikā demonstrētajās vizualizācijās plašsaziņas līdzekļu pārstāvji varēs iepazīties, kā jau tuvākajā nākotnē izskatīsies Daugavas promenāde un Spīķeru kvartāls.

Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielu kvartāla degradētās teritorijas revitalizāciju iecerēts pabeigt 2013. gadā, projekta kopējās izmaksas ir 4 910 000 latu, 2 550 000 no šīs summas sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

„Esmu patiesi gandarīts par Rīgas domes izvēli ieguldīt enerģiju un līdzekļus šīs unikālās pilsētas vietas labiekārtošanā. Spīķeru koncertzāli var uzskatīt par Rīgas radošās enerģijas vienu no centriem. Šeit tiek ģenerētas un īstenotas idejas profesionālajā mūzikā un mākslā, te ir mājvieta tādiem atzinību guvušiem, pazīstamiem kolektīviem kā Latvijas Radio korim un kamerorķestrim Simfonietta Rīga. Esmu pārliecināts, ka kopdarba rezultātā Spīķeru kvartāls kļūs par vienu no pievilcīgākajām vietām Rīgas iedzīvotājiem un tās viesiem,” – norāda „Latvijas koncertu” direktors Guntars Ķirsis.

0 Patīk
1300 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts