LIFE CoHaBit projekta ietvaros aicinām uz talku Vakarbuļļos

lifenatura2000
 2017.gada 13.maijā Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments un Carnikavas novada dome aicina LIFE CoHaBit projekta ietvaros uz pavasara talku Vakarbuļļos dabas parka “Piejūra” teritorijā.

Talka norisināsies pļavā, Buļļupes krastā, kurā līdz šim nav veikta pietiekama apsaimniekošana, kā rezultātā tiek apdraudēta biotopam (Baltijas boreālā piekrastes pļava) raksturīgā veģetācija. Biotopa atjaunošana tiks veikta projekta partnera biedrības “Baltijas krasti” biotopu ekspertes Brigitas Laimes vadībā, kas iepazīstinās ar  biotopu aizsardzības, saglabāšanu un atjaunošanas jautājumiem.

Plānotie talkas darbi:

  • Vecās kūlas nogrābšana un noņemšana;
  • Kurmju rakumu izlīdzināšana;
  • Atkritumu savākšana;
  • Niedrāju izvākšana.

Pēc talkas visiem dalībniekiem būs iespēja baudīt gardu, siltu zupu un piedalīties neformālās sarunās par priekšlikumiem teritorijas attīstībai.

Tiekamies sestdien, 13. maijā, plkst. 9.45 pulcējoties 36 Autobusa pieturvietā Vakarbuļļi, Rīgā!

* Talkotāji uz vietas tiks nodrošināti ar grābekļiem un cimdiem.

LIFE CoHaBit projekta mērķis ir mazināt antropogēnās slodzes ietekmi, atjaunot vērtīgos piekrastes biotopus un veicināt ilgtspējīgu apsaimniekošanu dabas parkā „Piejūra”.

Vairāk par projektu:

http://dabasparkspiejura.lv/index.php/lv/par-projektu
https://www.rdpad.lv/portfolio/cohabit-piekrastes-biotopu-aizsardziba-dabas-parka-piejura-natura-2000-vieta/
https://www.facebook.com/dabasparkspiejura/?fref=ts

Projekts LIFE CoHaBit (LIFE15 NAT/LV/000900) „LIFE CoHaBit – Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā „Piejūra”” tiek realizēts Eiropas Komisijas LIFE programmas finansējuma ietvaros.

LOGO_CoHaBit

1 Patīk
1855 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts