Miera dārzā atklās lielāko betona skeitparku Latvijā

Miera dārza rekonstrukcijas ietvaros izveidots lielākais betona skeitparks Latvijā, kurš ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem. Jaunais skeitparks nav ierastā atsevišķu koka konstrukciju grupa, tā vietā ir izturīgi, skeitbordistiem ērti un parka teritorijā integrēti betona elementi.

Skeitparkā ir vairāk nekā 20 elementi, tā projektēšanā tika iesaistīti paši sportisti. Betona elementi parkā izvietoti tā, lai trikus varētu veikt gan iesācēji, gan profesionāli skeitbordisti. No īpaša sastāva betona veidotie skeitparki kalpo daudz ilgāk nekā ierastie koka elementi, kas jāmaina reizi piecos gadus.

Jāatzīmē, ka parkā padomāts arī par pārējo iedzīvotāju ērtību – skeitparka elementi lielākoties atrodas vienā parka zonā, turklāt Miera dārza teritorija tika plānota tā, lai uz celiņiem pietiktu vietas visiem.

Skeitparka atklāšana notiks rīt, 16. jūnijā, plkst. 13.00, tajā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Skeitparks izveidots Miera dārza rekonstrukcijas ietvaros. Šis parks atrodas Latgales priekšpilsētā starp Katoļu, Kalupes, Daugavpils un Jēkabpils ielu.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji laipni aicināti uz rekonstruētā Miera dārza atklāšanas pasākumu. Žurnālistu ērtībai paredzēts transports no Rīgas domes, kas līdz plkst. 12.30 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.

0 Patīk
2367 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts