„North Star Film Alliance” projekts piesaista producentus

Rīgas Starptautiskais kino festivāla (RIGA IFF) ietvaros Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajā filmu konferencē notika paneļdiskusija, kurā piedalījās Džonatans Olsbergs (Jonathan Olsberg) un Jānis Kalējs, cita starpā stāstot par Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Interreg Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas „North Star Film Alliance” projektu, kā arī tā ietvaros veikto pētījumu par reģiona priekšrocībām un konkurētspēju filmu industrijas jomā.

Uz pasākumu bija ieradušies arī ārvalstu producenti, ar kuriem Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālisti tikās, pārstāvot projektu Toronto Filmu festivālā, un kuri tika aicināti apmeklēt Rīgas Filmu Festivālu, kā arī pievienoties pasākumam Latvijā, vienlaikus iepazīstot Latvijas filmu nozares piedāvātās iespējas!

Projekta “North Star Film Alliance” mērķis ir palielināt ārvalstu filmu projektu un finansējuma pieplūdumu Latvijas, Igaunijas un Somijas filmu ražošanas nozarē.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta vizītes ietvaros Francijā maija beigās, Džonatans Olsbergs pirmo reizi klātienē iepazīstināja “North Star Film Alliance” projekta partnerus un nozares speciālistus ar reģiona konkurētspējas analīzi. Džonatans Olsbergs projekta ietvaros ir veicis pētījumu par visu triju (Latvijas, Igaunijas, Somijas) projektā iesaistīto valstu piedāvājumu filmu industrijas jomā. Olsbergs ir izanalizējis esošo situāciju, kā arī norādījis uz to, kas būtu jāuzlabo, lai veicinātu mūsu reģiona konkurētspēju starptautiskā mērogā. Uz šī pētījuma pamata ir plānots izstrādāt vienotu, starptautiska mēroga mārketinga stratēģiju reģiona atpazīstamībai un ārvalstu projektu piesaistei.  

Vairāk par “North Star Film Alliance” projektu: https://www.rdpad.lv/portfolio/north-star-film-alliance/

0 Patīk
348 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts