Notiek četru detālplānojumu sabiedriskās apspriešanas

Līdz šī gada 19.martam notiek detālplānojuma zemes gabalam Hospitāļu ielā un tam piegulošās teritorijas (kvartālā starp Hospitāļu, Ēveles, K.Valdemāra un Zirņu ielu) sabiedriskā apspriešana, savukārt līdz 22.martam – detālplānojuma 1.redakcijas sabiedriskā apspriešana zemes gabalam Rīgā Rātsupītes ielā (Spilves apkaimē).

Ņemot vērā iedzīvotāju lūgumu, Pilsētas attīstības departaments ir pagarinājis detālplānojuma zemes gabalam Hospitāļu ielā un tam piegulošās teritorijas (kvartālā starp Hospitāļu, Ēveles, K.Valdemāra un Zirņu ielu) sabiedrisko apspriešanu līdz šī gada 19.martam. Detālplānojumā iekļautajā teritorijā paredzēts radīt piecu stāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo namu ar daudzlīmeņu dzīvokļiem. Detālplānojuma izstrādātājs – SIA „Damsijas”. Detālplānojuma 1.redakcijas materiāli līdz 2010.gada 19.martam apskatāmi:

  • Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas vestibilā, Rūpniecības ielā 21,
  • Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4,
  • pie detālplānojuma teritorijas Hospitāļu ielā (kvartālā starp Hospitāļu, Ēveles, K.Valdemāra un Zirņu ielu),
  • www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Rakstiski priekšlikumi un atsauksmes par detālplānojuma risinājumiem līdz 19.martam sūtāmi pa pastu vai iesniedzami Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros, kā arī elektroniski  – portālā www.riga.lv , sadaļā „e-pakalpojumi, Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.
Līdz 22.martam notiek detālplānojuma 1.redakcijas sabiedriskā apspriešana zemes gabalam Rīgā Rātsupītes ielā (Spilves apkaimē). Sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks 2010gada 17.martā Pārdaugavas izpilddirekcijā, Ed.Smiļģa ielā 46, konferenču zālē plkst.17.00. Detālplānojuma teritorijā ir plānota mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku izbūve. Detālplānojuma izstrādātājs ir SIA „STATS PROJEKTS”. Detālplānojuma 1.redakcijas materiāli apskatāmi līdz  šī gada 22.martam:

Rakstiski priekšlikumi līdz 22.03.2010. sūtāmi pa pastu vai iesniedzami:

  • Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā Amatu ielā 4,
  • visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros,
  • elektroniski portālā www.riga.lv, sadaļā „e-pakalpojumi, Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Līdz šī gada 23.martam notiek sabiedriskā apspriešana, uzsākot teritorijas pie Jaunciema gatves un Brīvības gatves krustojuma (Bukultos) detālplānojuma izstrādi. Detālplānojuma teritorijā ir paredzēta publiski pieejama transportlīdzekļu novietnesstāvparka un ar to saistītās infrastruktūras izveide. Detālplānojuma izstrādātājs – SIA Arhitektu studija „L’Escala”. Atbilstoši Rīgas teritorijas plānojuma 2006. – 2018.gadam  teritorija atrodas ielu teritorijā un apstādījumu un dabas teritorijā.
Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus detālplānojuma izstrādei līdz 23.03.2010. var nosūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā Amatu ielā 4.

Līdz 23.martam notiek arī teritorijas Sužos, starp Jaunciema gatvi un Ķīšezeru sākotnējā sabiedriskā apspriešana detālplānojuma izstrādei. Detālplānojuma teritorijā ir paredzēta dzīvojamā rajona un tam atbilstošas transporta un publiskās infrastruktūras izveide. Detālplānojuma izstrādātājs – SIA „Arhiidea”. Atbilstoši Rīgas teritorijas plānojuma 2006. – 2018.gadam detālplānojuma teritorija atrodas dzīvojamās apbūves teritorijā, savrupmāju (ģimenes māju) apbūves teritorijā, jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā, apstādījumu un dabas teritorijā, dzīvojamās apbūves teritorijā ar apstādījumiem un ūdens teritorijā.

Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus detālplānojuma izstrādei līdz 23.03.2010. var nosūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā Amatu ielā 4.

Plašāka informācija par sabiedriskajām un publiskajām apspriešanām pieejama Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”, par Rīgas Teritorijas plānojumu 2006.-2018.gadam – sadaļā „Rīgas attīstības plāns”.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1273 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts