Notiks praktiskas apmācības par ERAF projekta sagatavošanu

Piektdien, 15. aprīlī Pilsētas attīstības departaments organizē praktiskas apmācības  dažādu Rīgas domes institūciju darbiniekiem, lai praksē iegūtu iemaņas, kā sagatavot  projekta pieteikumu Eiropas Reģionālās attīstības fondam.

Apmācības dalībnieki praktiski sagatavos projekta iesnieguma veidlapu Eiropas Reģionālās attīstības fonda Darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” apakšaktivitātes „Hidrotehnisko būvju rekonstrukcija plūdu draudu risku novēršanai un samazināšanai” projektam Daugavas labā krasta hidrotehnisko būvju rekonstrukcija plūdu draudu risku novēršanai un samazināšanai”.

Apmācību dalībnieki līdz šim jau ir piedalījušies teorētisko apmācību ciklā par ES līdzfinansētu projektu sagatavošanu un ieviešanu. Apmācības notiek Rīgas domes īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta „Rīgas domes kapacitātes paaugstināšana Eiropas Savienības struktūrfondu jautājumos” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot domes darbinieku zināšanu līmeni par Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu izstrādi un ieviešanu, tādējādi paaugstinot Rīgas pašvaldības konkurētspēju ES finansējuma piesaistē.

Projekts „Rīgas domes kapacitātes paaugstināšana Eiropas Savienības struktūrfondu jautājumos” tiks turpināts arī 2011. gadā. Projektu 100% apmērā finansē Eiropas savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Vairāk informācijas par Eiropas Savienības struktūrfondu un citu ārvalstu finanšu instrumentu projektu sagatavošanas un īstenošanas jautājumiem – www.rigasprojekti.lv.

Sagatavoja L.Ivāna, tel. 67026049

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1186 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts