2007.gada 15.februārī Rīgas domes prezidijs piešķīra finansējumu 34 400 latu apmērā no Pilsētas attīstības fonda līdzekļiem Rīgas Ziemeļu transporta koridora projekta rietumu daļas attīstībai – trešajam un ceturtajam posmam.

Par piešķirtajiem līdzekļiem 2007.gada pirmajā pusgadā paredzēts sagatavot informatīvo ziņojumu un pieteikumu Vides pārraudzības birojam, sagatavot un veikt būvniecības ietekmes uz vidi novērtējuma sākotnējo sabiedrisko apspriešanu. Pēc sabiedriskās apspriešanas rezultātu apkopošanas līdz 2007. gada rudenim tiks sagatavots Rīgas domes lēmums par Ziemeļu koridora rietumu daļas būvniecības ieceri un izsludināts konkurss par skiču projekta izstrādi.

2007. gada 10.janvārī Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja atbalstīja 1 864 000 latu piešķiršanu Rīgas Ziemeļu transporta koridora rietumu daļas sagatavošanai konkursam par partnera izvēli Valsts un privātās partnerības modeļa realizācijā, paredzot šo līdzekļu izlietojumu laika posmā no 2007. līdz 2008. gadam. Apstiprinātais finansējums 34 400 latu apmērā ir daļa no šiem līdzekļiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Rīgas Ziemeļu koridora
attīstības birojs
e-pasts: ziemelu.koridors@riga.lv

 

 

0 Patīk
1155 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts