Pilsētas attīstības departamenta darbība atbilst ISO standarta prasībām

Šomēnes Pilsētas attīstības departamentā notika Kvalitātes vadības sistēmas 2.uzraudzības audits, ko veica līderis sertifikācijas pakalpojumu jomā pasaulē – SIA „Bureau Veritas Latvia” un kas apliecināja, ka departamentā izveidotā Kvalitātes vadības sistēma atbilst starptautiskā standarta LVS EN ISO 9001:2008 prasībām.

Kvalitātes vadības sistēma Pilsētas attīstības departamentā ir sertificēta šādās jomās:

  • Rīgas pilsētas teritoriju plānojuma un detālplānojumu izstrāde un kontrole;
  • zemes izmantošanas un apbūves kārtības noteikšana;
  • investīciju projektu izstrādes un realizācijas koordinācija;
  • pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem;
  • informācijas sistēmu un datu bāzu uzturēšana;
  • atbalsta procesu administrēšana.

Atbilstība ISO 9001:2008 standartam apliecina, ka Pilsētas attīstības departaments rūpējas par savu pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu un katru gadu izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot izveidotās sistēmas efektivitāti ar sertifikātu. Ar kvalitātes vadības sistēmas palīdzību tiek uzlabota iestādes darba organizācija, pakalpojumu pieejamība un draudzīgums lietotājiem, informācijas caurspīdīgums, kā arī citi procesi iestādē, padarot tos pēc iespējas efektīvākus un novēršot kļūdu rašanos.

Pilsētas attīstības departamenta Kvalitātes vadības sistēma ir saņēmusi ISO sertifikātu 2006. gada 1.novembrī. 2009.gada pavasarī Departaments ir pārsertificējis sistēmu un pagarinājis sertifikātu līdz 2012.gadam.

Pilsētas attīstības departaments ir viena no pirmajām Rīgas domes institūcijām, kas saņēmusi šo prestižo apliecinājumu par augstas kvalitātes darba organizāciju un klientu apkalpošanu.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1299 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts