Rīgas pilsēta kopā ar partneriem – „Domuss”, „Ezerparks”, „Latio”, „PBLC” un „Ulubele” – ar vērienīgu stendu Kannās (Francijā) piedalās starptautiskajā nekustamo īpašumu izstādē MIPIM.

Kopš 13. marta Kannu izstāžu zālē Palais des Festivals darbojas Rīgas pilsētas stends, kurā tiek prezentēta pilsēta un arī konkrēti pašvaldības privāto partneru projekti. Šogad Rīga MIPIM izstādē pirmo reizi piedalās ar tik plašu (66 m2) stendu, kas ir veidots vienotā korporatīvā stilā. Stendā ir uzstādītas kompāniju „Latio” un „PBLC” prezentācijas , kā arī trīs attīstības projektu maketi:

  • Dreiliņi 2 (SIA „Domuss”),
  • Ezerparks (SIA „Mežaparks SPV”)
  • Ulubele (SIA „Laivu un kuteru serviss”)

Stendā darbojas arī četri plazmas ekrāni, uz kuriem tiek demonstrētas filmas par Rīgas akustisko koncertzāli, Rīgas jūgendstilu un materiāli ar partneru projektu prezentācijām.

„Izstāde tiešām ir iespaidīga! Tā ir vieta, kur satiekas nekustamo īpašumu tirgus speciālisti un lielākie investori no visas pasaules. Man ir prieks, ka šogad Rīga ir pienācīgi pārstāvēta un mēs varam pilnvērtīgi parādīt visas pilsētas iespējas. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar privātajiem partneriem, varam demonstrēt konkrētus projektus, bez kuriem stends nebūtu pietiekoši pārliecinošs”, – ir gandarīts Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ārgalis, kurš vada Rīgas pilsētas delegāciju Kannās.

Izstādes pirmajā dienā Rīgas stendu apmeklēja arī Kannu mērs Bernards Brošands (Bernard Brochand) un arī MIPIM izstādes organizētāju „Reed MIDEM” direktora vietnieks Terijs Reno (Thierry Renault). Amatpersonas tikās ar Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Ekonomikas pārvaldes vadītāja vietnieku Ilgvaru Franci un Rīgas domes deputātu un uzņēmuma „Mežaparks SPV” valdes priekšsēdētāju Gundaru Bojāru.

Savukārt, 14. martā viesnīcā „Carlton” Rīgas pilsēta organizēja pieņemšanu izstādes dalībniekiem. Viesus uzrunāja Rīgas pilsētas arhitekta biroja direktors Jānis Dripe un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktors Vilnis Štrams. „Salīdzinot ar iepriekšējo gadu Rīgas prezentācijām MIPIM izstādē, ir jāatzīst, ka esam spēruši lielu soli uz priekšu. Mums ir starptautiskajam līmenim atbilstošs stends. Esam izvēlējušies pareizu sadarbības modeli un kopā ar privātajiem partneriem paveikuši lielu darbu. Turpinot tikpat mērķtiecīgi strādāt, mums noteikti izdosies piesaistīt Rīgai arvien lielāku uzmanību un arī investīcijas. Tas ir galvenais, ko mēs sagaidām no dalības MIPIM izstādē. Lai sasniegtu šo rezultātu, ir vajadzīgs ilglaicīgs un regulārs darbs”, sacīja V.Štrams.

Pieņemšanas laikā tika prezentēti Rīgas partneru projekti, un tajā uzstājās dziedātāja Marie N.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rīgas domes
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Anna Kononova
Tālrunis: 67026046

0 Patīk
1150 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts