Rīgā, 2013.gada 18.februārī plkst.10.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Swedbank valdes priekšsēdētājs Latvijā Māris Mančinskis svinīgi parakstīs līgumu par grantu programmas „ATSPĒRIENS” turpināšanu arī 2013.gadā, veicinot jaunu mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Šogad konkurss jaunajiem uzņēmējiem “ATSPĒRIENS” noritēs jau 5 gadu.

Svinīgā ceremonijā tiks parakstīts sadarbības līgums starp Rīgas domi un Swedbank par grantu programmas „ATSPĒRIENS” realizāciju 2013.gadā, izsludinot jau devīto “ATSPĒRIENS” kārtu. Pasākumā tiks iepazīstināts ar šī gada konkursa prioritātēm un plāniem.

Lai iedvesmotu jaunos uzņēmējus dalībai grantu programmas “ATSPĒRIENS” konkursā, Rīgas dome un Swedbank jubilejas gadā aicinās atskatīties uz iepriekšējo gadu atbalstu saņēmušo uzņēmēju veiksmes stāstiem, tāpēc šoreiz viesosimies pie Rīga Films pārstāvjiem un iepazīsim viņu realizēto inovatīvo biznesa ideju.

Pasākumā piedalīsies:
* Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētājs;
* Māris Mančinskis, Swedbank valdes priekšsēdētājs Latvijā;
* Raivo Karro, Rīga Films pārstāvis, grantu programmas „ATSPĒRIENS“ laureāts 2011.gadā.

Pasākums notiks 18.februārī plkst. 10.30 Rīga Films telpās, Andrejostas ielā 4.

Par grantu programmu “ATSPĒRIENS”:
Rīgas domes un Swedbank grantu konkurss “ATSPĒRIENS” šogad notiks jau piekto gadu, turpinot veicināt jauno uzņēmumu attīstību. Šobrīd šī ir vienīgā grantu programma Rīgā dibinātiem uzņēmumiem. Kopš 2009. gada grantu programmā “ATSPĒRIENS” atbalstītas 84 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk nekā Ls 400 000 apmērā.

Grantu programmas „ATSPĒRIENS” aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājaslapā www.atsperiens.lv vai sociālajā vietnē twitter – kontā @Atsperiens.

Uz tikšanos!

P.S. Lai nokļūtu uz mediju pasākumu, piedāvājam izmantot transportu, kas 18.februārī plkst.10:10 gaidīs Jūs pie viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija ieejas.

Aicinām apstiprināt savu dalību pasākumā un pieteikt vietu skaitu piedāvātajā transportā, zvanot Velgai Ozolai, mob. tālr. 292 540 34 vai rakstot velga.ozola@hkstrategies.com.

Papildu informācijai:

Mārtiņš Pakalniņš,
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Projektu vadības pārvaldes
Investīciju nodaļas Galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874
E-pasts: Martins.Pakalnins@riga.lv

Kristīne Jakubovska,
„Swedbank” AS
Preses sekretāre
Tālr.: 67444560, 29128208
E-pasts: Kristine.Jakubovska@swedbank.lv

0 Patīk
1213 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts