Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ievieš jaunu e-pakalpojumu – Topogrāfiskā plāna pārbaude un reģistrācija topogrāfiskās informācijas datubāzē

No šī gada 9.novembra mērnieki var iesniegt Rīgas pilsētā izstrādātos topogrāfiskos plānus pārbaudei un reģistrācijai, izmatojot e-pakalpojumu Topogrāfiskā plāna pārbaude un reģistrācija topogrāfiskās informācijas datubāzē, kas pieejams Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā www.eriga.lv sadaļā Ģeotelpiskā informācija.

Jaunais e-pakalpojums ir izstrādāts, lai atvieglotu un paātrinātu topogrāfisko plānu pārbaudes un reģistrācijas procesu.

Portālā www.eriga.lv klienti var sekot līdzi pakalpojumu izpildes gaitai, ātri un ērti aizpildīt iesniegumus, kā arī iegūt informāciju par visiem iesniegtajiem iesniegumiem un saņemtajām atbildēm. Izmantojot e-pakalpojumus, Jūs būtiski ietaupāt savu laiku, jo samazināt iesnieguma izskatīšanas termiņu, resursu patēriņu iesnieguma apstrādei un pakalpojumu sniegšanai.

Atgādinām, ka e-pakalpojumu var lietot:

  • juridiskas personas, noslēdzot līgumu par portāla eriga.lv lietotāja tiesību piešķiršanu Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā. Par lietotāja tiesību piešķiršanas kārtību sīkāka informācija pieejama ŠEIT (sadaļā Kā autorizēties?)
  • fiziskas personas, autorizējoties portālā ar internetbankas (Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Citadele) starpniecību, elektronisko parakstu vai mobilo ID.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Departamenta Ģeomātikas pārvaldi pa e-pastu geo@riga.lv vai tālruni 67105817.

1 Patīk
3659 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts