Līdzšinējā darba procesā piedalījušies speciālisti, kuru vidū ir gan pilsētplānotāji, gan arhitekti no birojiem Arhis, Sīlis, Zābers un Kļava u.c.
Neviens piedāvājums iepriekš nav bijis tik detalizēts un daudzpusīgā situācijas analīzē balstīts kā jaunākais attīstības priekšlikums, kas pašvaldības uzdevumā izstrādāts Pilsētas arhitekta biroja un Pilsētas attīstības departamenta vadībā.

Atbilstoši jaunākajām  Daugavas kreisā krasta  koncepcijas izstrādēm (ir izveidots noteikumu kopums, kas regulē teritorijas attīstību un mērķtiecīgi veido Pārdaugavas jauno tēlu), 2009.gada sākumā ir nosūtīts ziņojums UNESCO.

Regulārs darbs pie DKK telpiskās kompozīcijas un plānojuma koncepcijas notiks piektdienās, Rīgas pilsētas arhitekta birojā, Dzirnavu ielā 60-21, piedaloties – Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pilsētplānotājiem, arhitektiem un transporta speciālistiem, kuru kompetencē ir  transporta un infrastruktūras, funkcionālā zonējuma un apjomu telpiskās kompozīcijas jautājumi,  kā arī biroju ARHIS un SZK vadošajiem  arhitektiem.

 

Daugavas kreisais skats

0 Patīk
1307 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts