Š.g. 15.oktobrī Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēdē izskatīja piecus attīstības priekšlikumus, trīs pieteikumus nekustamā īpašuma veidošanai un lēma par citiem jautājumiem

Rīgas pilsētas būvvaldes padome atbalstījusi ieceri rekonstruēt daudzstāvu dzīvojamo ēku Brīvības ielā 166 un nolemts izsniegt plānošanas un arhitektūras uzdevumu. Tāpat projektēšanu varēs uzsākt divām īslaicīgas lietošanas autostāvvietām Grostonas ielā 15 un Arēnas ielā 2, kā arī šķēršļu parkam Mežaparkā – vairāk kā hektāru lielā platībā uz augošiem kokiem tiks nostiprināti šķēršļi, kurus veido starp kokiem nostieptas troses, tīkli, tiltiņi, šūpoles, baļķi, virves un kāpnes. Savukārt Rīgas domes Satiksmes departamenta ierosinātajam  Raņķa dambja un Vienības gatves, Mūkusalas ielas savienojuma izbūves priekšlikumam, kas nodrošinātu satiksmi no Rīgas brīvostas līdz Via Baltica dienvidu ievadam Rīgā, piemērota publiskās apspriešanas procedūra.

Padomes sēdē atbalstīti divi pieteikumi nekustamā īpašuma veidošanai,  kā arī saskaņots Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas noteiktais ēkas kultūrvēsturiskās vērtības līmenis un izskatīti citi jautājumi.

Pilna informācija par visiem Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēdē pieņemtajiem lēmumiem un sēžu video ieraksti pieejami pilsētas būvvaldes mājas lapā www.rpbv.lv sadaļā  „Būvvaldes padomes sēdes”.

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1208 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts