Rīt, 12.novembrī plkst. 9:00 notiks Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēde. Padomes sēdes darba kārtībā iekļauti seši attīstības priekšlikumi, detālplānojuma un būvprojekta izskatīšana, pieteikums nekustamā īpašuma veidošanai un citi jautājumi. Visi interesenti var sekot Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēdēm video tiešraidē Rīgas pilsētas būvvaldes mājas lapā www.rpbv.lv .

Rīgas pilsētas būvvaldes padome lems par iespēju izsniegt plānošanas un arhitektūras uzdevumu kafejnīcas paviljona jaunbūvei Līvu laukumā, kafejnīcas rekonstrukcijai Elizabetes ielā 61, dzīvojamās ēkas ar tirdzniecības telpām jaunbūvei A.Briāna ielā 11, administratīvo ēku un darbnīcu kompleksa rekonstrukcijai Sporta ielā 18, biroju un tirdzniecības ēkas jaunbūvei Dārzciema ielā 76/78, kā arī īslaicīgas lietošanas būvei – autostāvvietai Kaivas ielā.

Izskatīšanai Būvvaldes padomē iesniegts mets pirmsskolas izglītības iestādes „Viršu dārzs” rekonstrukcijai Cimzes ielā 3, kā arī detālplānojuma 1.redakcija teritorijai starp Pulkveža Bieža ielu, Skanstes ielu un Sporta ielu.

Padome lems arī par Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas noteikto kultūrvēsturiskās vērtības līmeņu saskaņošanu 34 ēkām, pieteikumu nekustamā īpašuma veidošanai un citiem jautājumiem.

Plašāka informācija par rītdienas Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēdes darba kārtību pieejama internetā Rīgas pilsētas būvvaldes mājas lapā www.rpbv.lv  sadaļā  „Būvvaldes padomes sēdes”. Mājas lapā ir pieejami arī Būvvaldes padomes iepriekšējo sēžu lēmumi un video ieraksti.

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1367 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts