Šodien notiks apaļā galda diskusija „Jaunā Būvniecības likuma pamatnostādnes”

Rīgas pilsētas būvvalde organizē apaļā galda diskusiju ar būvniecības jomā iesaistītajām pusēm, lai apspriestu jaunā Būvniecības likuma pamatnostādnes. Diskusija norisināsies Rīgas domē, 511.kabinetā no plkst.16:00.

 Diskusijas laikā savu viedokli izteiks pārstāvji no Latvijas Arhitektu savienības, Latvijas Būvnieku asociācijas, Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociācijas, Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM). Diskusijā piedalīsies arī pārstāvji no  sabiedriskajām organizācijām „Providus” un „Delna”, lai apspriestu sabiedrības iesaistes nozīmi jaunajā Būvniecības likumā.

Plānots uzklausīt diskusijas dalībnieku nostāju saistībā ar izveidoto jaunā Būvniecības likuma projektu, apspriest jauno projektu saskaņošanas kārtību, kas veidota, lai samazinātu laiku, kas nepieciešams dokumentācijas sagatavošanai pirms būvdarbu uzsākšanas, kā arī speciālistu sertificēšanas kārtību. Iesaistīties atklātajā diskusijā un viedokļu izteikšanā aicināti arī esošie Rīgas domes deputāti un citi interesenti.

Diskusijas mērķis ir uzklausīt un apkopot pieaicināto speciālistu viedokli un ieteikumus Būvniecības likuma projekta uzlabošanai. Pēc diskusijas plānots pieaicināto pušu viedokli apkopotā veidā iesniegt Ekonomikas ministrijai.

Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

0 Patīk
1371 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts