Trešo gadu programmā “Rīgas drosmes grants” sniegs atbalstu jaunām biznesa idejām

Lai veicinātu jaunu un perspektīvu biznesa ideju attīstību galvaspilsētā, 6. augustā tika atklāta Rīgas pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta programma “Rīgas drosmes grants”. Kopumā šajā gadā programmā 25 biznesa ideju autoriem būs pieejami 50 000 eiro.

“Rīgas drosmes grants” tiek īstenots trešo gadu sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) konkursu “Ideju kauss”.

Atklājot “Rīgas drosmes grants” un “Ideju kauss” 2020. gada konkursus, Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītāja vietnieks Artis Lapiņš sacīja:

Rīgas dome labi saprot, ka veiksmīgs uzņēmums nevar tapt vienas dienas laikā. Tam nepieciešams laiks un smags darbs, tāpēc pašvaldība atbalsta ne tikai pieredzējušus uzņēmējus, bet arī pavisam nepieredzējušus. Tādēļ man ir prieks, ka jau trešo gadu sadarbībā ar LIAA un augstskolu biznesa inkubatoriem spējam ne tikai sniegt vērtīgu atbalstu jaunajiem uzņēmējiem, bet demonstrējam labas prakses piemēru, ka ir iespējama veiksmīga sadarbība starp valsts un pašvaldību iestādēm. Vēlu neatlaidību un  arī veiksmi visiem jaunajiem uzņēmējiem un ceru, ka šis konkurss būs sākums daudziem veiksmīgiem biznesiem nākotnē!

“Rīgas drosmes grants” programmas nosacījumi paredz, ka finansējumam 2000 eiro apmērā varēs pretendēt 25 dalībnieki, kuri vispirms būs startējuši LIAA konkursā “Ideju kauss” un iekļuvuši otrajā kārtā. Tās laikā biznesa ideju autorus vērtēs ne tikai LIAA, bet arī “Rīgas drosmes grants” komisija un Rīgā esošo augstskolu: Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Banku augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA”, Rīgas Stradiņa universitātes un Biznesa augstskolas “Turība” biznesa inkubatoru pārstāvji.

Novērtētie 25 atbalsta saņēmēji sadarbībā ar biznesa inkubatora mentoriem varēs turpināt savas biznesa idejas attīstību, izmantojot Rīgas pašvaldības piešķirto finansējumu.

Kopš 2018. gada programmā “Rīgas drosmes grants” atbalstītas 48 biznesa idejas.

Papildu informācija par programmu “Rīgas drosmes grants”:
www.investeriga.lv/jaunuznemeju-atbalsts/rigas-drosmes-grants/, “Rīgas drosmes grants” Facebook un Twitter lapās.

Papildu informācija par pieteikšanos konkursam “Ideju kauss”:
www.idejukauss.lv.

0 Patīk
258 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts