Turpinās naftas produktu pārkraušanas termināla būvniecības ieceres publiskā apspriešana

Būvniecības ieceres „Naftas produktu pārkraušanas termināls” Flotes ielā 2 publiskā apspriešana notiek līdz 2009.gada 30.septembrim. Informatīvie materiāli apskatāmi Rīgas Kurzemes rajona izpilddirekcijā, Dzirciema ielā 26, kā arī Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiālbibliotēkā Gaigalas ielā 3 darba laikā un interneta mājas lapā www.rdpad.lv, sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Iedzīvotāji ir aicināti, aizpildot aptaujas lapas, paust savu atbalstu vai noraidījumu būvniecības iecerei, kā arī argumentus par to, kā būvniecības ieceres realizācija ietekmēs apkārtējo māju iedzīvotājus, to tiesības un likumiskās intereses un kā būvniecības ieceres realizācija kopumā ietekmēs Rīgas administratīvās teritorijas iedzīvotājus. Aptaujas lapā norādāmi arī vēlamie vai nepieciešamie priekšlikumi un nosacījumi, lai, īstenojot būvniecības ieceri, netiktu aizskartas apkārtējo māju iedzīvotāju un pārējo rīdzinieku tiesības un likumiskās intereses.

Visi interesenti līdz 30.09.2009. aicināti aktīvi iesniegt savas atsauksmes Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kungu iela 7/9, Kurzemes rajona izpilddirekcijā Dzirciema ielā 26, Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, 1.stāvā. Izteikt viedokli iespējams arī elektroniski, izmantojot e-pakalpojumu mājas lapā www.rdpad.lvSabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Šobrīd Pilsētas attīstības departamentā ir saņemtas trīs aptaujas lapas par šo būvniecības ieceri, kas iesniegtas elektroniski, izmantojot e-pakalpojumu, un viena pa e-pastu, savukārt būvniecības ieceres prezentācijā, kas notika 2009.gada 10.septembrī Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiālbibliotēkā, piedalījās 59 iedzīvotāji, pasūtītāja pārstāvji un projektētāji.

Būvniecības ieceres „Naftas produktu pārkraušanas termināls” pasūtītājs ir  SIA KU „Baltic Oil Terminal”, projektētājs – SIA „VIDE”.

Plašāka informācija par sabiedriskajām un publiskajām apspriešanām pieejama Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1200 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts