Turpinās Rīgas pilsētas trīsdimensiju modeļa izstrādes konkurss

Līdz 2008. gada 15. janvārim turpinās Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta izsludinātais atklātais konkurss „Rīgas pilsētas zemes virsmas un būvju attēlojums trīsdimensiju modelī”.

Konkursa mērķis ir iegūt iespējami labāko Rīgas pilsētas digitālo trīsdimensiju modeli, kuru būtu iespējams izmantot  Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta darbā, izvērtējot Rīgas pilsētas telpiskās struktūras attīstību, kā arī Rīgas domes prezentāciju vajadzībām.

Plānots, ka pēc trīsdimensiju modeļa izveides pilsētas plānošanas interesēs digitālajā modelī ievietos būvobjektus, kuri atrodas būvniecības stadijā, kā arī Rīgas domes institūcijās saskaņotus būvprojektus. Arhitektiem un pilsētplānotājiem jaunu būvniecības priekšlikumu gadījumos būs iespēja ievietot modelī piedāvātos būvapjomus, kā arī veidot fotomontāžas.

Rīgas trīsdimensiju modelis nodrošinās Rīgas domes amatpersonas ar objektīvu informāciju lēmumu pieņemšanai – jaunas būvniecības ieceres apstiprināšanai, vai arī – prasībai pārstrādāt ieceri tā, lai uzlabotos pilsētvides arhitektoniskais veidols. Trīsdimensiju modelis  var tikt izmantots par pamatu pilsētbūvnieciskā un arhitektūras fiziskā maketa izgatavošanai dažādos mērogos un materiālos.

Konkursa nolikumu var saņemt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā Amatu ielā 4, 414.kabinetā katru darbadienu. Savus piedāvājumus pretendenti var iesniegt līdz 2008. gada 15. janvārim, plkst. 10:00.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67012916, 29231856
marija.abeltina@riga.lv
dace.kirke@riga.lv
kristinep@riga.lv

0 Patīk
1073 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts