Turpinās sabiedriskā apspriešana Rīgas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem

Jau otro nedēļu turpinās sabiedriskās apspriešanas 1. posms par grozījumiem saistošo noteikumu Nr.34 „Rīgas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi” grafiskajās daļās Teritorijas plānotā (atļautā) izmantošana un Apbūves stāvu skaita plāns, kā arī par teritorijas plānojumu Rīgas Brīvostas teritorijā. Uz sabiedriskās apspriešanas sapulci, kas  notiks 7. maijā, plkst. 17:30 Rīgas domē, Rātslaukumā 1, 1.stāvā Sēžu zālē, ar saviem jautājumiem un ierosinājumiem tiek aicināti visi interesenti.

Pēc pašreiz Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta esošās informācijas  zināms, ka ir saņemtas sešas rakstiskas atsauksmes un deviņi iedzīvotāji ar jautājumiem par šo sabiedrisko apspriešanu ir vērsušies pie Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālistiem, kuri sabiedriskās apspriešanas laikā, katru ceturtdienu no plkst. 14:00 līdz 17:00 Rīgas domē, Rātslaukumā 1, sniedz konsultācijas un atbild uz visu interesentu jautājumiem.

Sabiedrības viedoklis tiek gaidīts par Rīgas Brīvostas teritorijas plānojumu, kā arī vērtēšanai ir nodota teritorijas plānotās izmantošanas precizēšana uz Tehniskās apbūves teritoriju publisko autostāvvietu (Park & Ride) infrastruktūras ierīkošanai zemesgabaliem Pāles ielā, Viestura prospektā, Ziepniekkalna ielā ,Rostokas ielā pie Hapaka grāvja, Inčukalna ielā, Ezermalas ielā, Brīvības gatvē, Krustpils ielā 65A, Tīraines ielā un Kurzemes prospektā.

Paredzēts izvērtēt un precizēt arī teritorijas atļauto izmantošanu uz Apstādījumu un dabas teritoriju zemesgabaliem Slokas ielā 41, Lielirbes ielā 6, Lielirbes ielā 19, Augusta Dombrovska ielā, Zebrenes ielā, Sila ielā, Stūrīša ielā, Jaunciema gatvē, Siguldas prospektā un daļēji zemesgabaliem Dauguļu ielā 1, kā arī tehniski precizēt Rīgas domes izglītības iestādēm funkcionāli nepieciešamo teritoriju plānoto (atļauto) izmantošanu, noteikt atļauto izmantošanu kā Publiskās apbūves ar apstādījumiem teritorija zemesgabalam Kuldīgas ielā 45B un izvērtēt citus priekšlikumus izmantošanas un apbūves stāvu skaita grozījumiem saskaņā ar apstiprināto darba uzdevumu..

Ar Rīgas, Rīgas rajona un Rīgas plānošanas reģiona plānojumu dokumentiem varēs iepazīties Rīgas domē, 3.stāvā, Rātslaukumā 1, kā arī mājas lapā www.rdpad.lv.
Rakstiskus priekšlikumus var iesniegt uz vietas Rātsnamā, 3.stāvā vai Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētplānošanas pārvaldē, Amatu ielā 4 līdz 2008.gada 16.maijam.

 

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

0 Patīk
1122 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts