Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir uzsācis gatavošanos vienam no lielākajiem un prestižākiem starptautiskajiem nekustamā īpašuma un investīciju forumiem „MIPIM 2014”, kas norisināsies Francijā, Kannās, 2014.gada 11.-14.martā. Uzņēmēji un pašvaldības tiek aicināti pieteikties dalībai šajā forumā Pilsētas attīstības departamentā zvanot uz tālruni 67105456 vai sūtot e-pastu sabine.stelmane@riga.lv līdz 2013.gada 30.septembrim.

MIPIM tiek uzskatīts par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē, kā ietvaros tiek akcentēti svarīgākie notikumi nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā. 2014.gadā izstāde „MIPIM 2014” jau divdesmit piekto reizi uz četrām dienām pulcinās nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem.

Rīgas un partneru reprezentācijas mērķis ir veicināt galvaspilsētas un tajā strādājošo uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, kā arī stimulēt investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem, tādejādi sekmējot saimniecisko darbību pilsētā.

Izstāde „MIPIM 2013” tika veltīta inovācijām būvniecībā un dizaina risinājumos, atjaunojamās un zaļās enerģijas izmantošanai, transporta infrastruktūras, loģistikas un sporta centru nozīmei, kā arī viesnīcu un izklaides centru attīstības perspektīvām. Izstādes kopējā platība bija 19 000 m2 un to apmeklēja 20 000 dalībnieki no 80 valstīm, kā arī 334 pašvaldības, 1333 attīstītāji, 4300 investori, 197 viesnīcu ķēdes un žurnālisti, eksperti, baņķieri, arhitekti u.c. Foruma ietvaros Rīgas stendu apmeklēja vairāk kā 3000 apmeklētāju. Stenda ekspozīcijas satura kvalitāti un tā pasākumu norises kvalitāti forumā pierādīja arī Skandināvijas neatkarīgo ekspertu – nekustamā īpašuma portāla „FASTIGHETSVÄRLDEN” veiktās aptaujas rezultāti, kur Rīgas pilsētas stends tika novērtēts kā trešais labākais Baltijas jūras reģiona stends.

Šogad Rīgas un partneru stends bija 69.50 m2 liels un atradās prestižajā A+ zonā blakus Tallinas, Stokholmas, Oslo, Helsinku un Kopenhāgenas stendiem. Kopā ar Rīgas pašvaldību izstādē piedalījās uzņēmumi SIA „Rīgas Nami”, SIA „Rīgas Pilsētbūvnieks”, „Rīgas Brīvostas pārvalde”, SIA „New Europe”, SIA „Rem Pro”, SIA „Latio”,  SIA „Domuss”, SIA „Ordo”, kā arī Liepājas pilsētas pašvaldība.

Detalizētāka informācija par 2014.gada foruma aktivitātēm pieejama www.mipim.com

RD Pilsētas attīstības departaments

0 Patīk
1360 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts