Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina Rīgas teritorijā strādājošos uzņēmumus izmantot Tirgus piekļuves punkta priekšrocības un saņemt informāciju un atbalstu potenciālo sadarbības partneru meklēšanā starptautiskajā mērogā.

Tirgus piekļuves punkts ir uzņēmumu informatīvā atbalsta pakalpojums, ko nodrošina Rīgas pašvaldība kopā ar partnerpilsētām – Berlīni, Kopenhāgenu, Helsinkiem, Oslo, Stokholmu, Tallinu, Viļņu, Varšavu un Sanktpēterburgu.

Rīgas uzņēmēji Tirgus piekļuves punktos var saņemt arī aktuālo informāciju par tuvākajiem kontaktus veicinošiem pasākumiem, izstādēm un starptautiskiem forumiem, kā arī iepazīties ar informatīvajiem materiāliem. Partnerpilsētu Tirgus piekļuves punktos pamatinformācija interesentiem tiek nodrošināta bez maksas, taču uzņēmējiem, atkarībā no nepieciešamības, var tikt piedāvāti arī maksas pakalpojumi, kā, piemēram, iespēja izmantot telpas biznesa inkubatorā vai tehnoloģiskajā parkā, izmantot uzņēmuma reģistrēšanas pakalpojumus, pasūtīt tirgus izpēti un organizēt sadarbības partneru meklēšanu.

Ārvalstu uzņēmēji Rīgas Tirgus piekļuves punktā var saņemt bezmaksas informāciju un konsultācijas par uzņēmējdarbības uzsākšanu un veikšanu Rīgā, tai skaitā likumdošanu, specifiskām tirdzniecības prasībām un ierobežojumiem, nodokļu politiku u.c. Līdzšinējā pieredze rāda, ka ārvalstu uzņēmējus un investorus interesē atrast uzticamus sadarbības partnerus un saņemt specifisku informāciju par nozaru rādītājiem, kuru iespējams nodrošinot pateicoties ciešai sadarbībai ar nozaru asociācijām.

Lai saņemtu sīkāku informāciju aicinām apmeklēt Tirgus piekļuves punktu Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Rīgā, Amatu ielā 4, 413.kab., pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 14:00-18:00 vai sūtiet e-pastu uz mapriga@riga.lv, tālrunis 67012866. Kontaktpersona Evija Segleniece.Plašāka informācija ir pieejama mājaslapās www.investeriga.lv vai www.basic-net.eu.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments kā vienu no prioritātēm ir definējis uzņēmējdarbības veicināšanu pilsētā un investīciju piesaisti. Šī mērķa realizēšanai 2011.gada nogalē Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā darbu sāka Tirgus piekļuves punkts. Tā galvenais uzdevums ir kalpot par informācijas punktu ārvalstu un vietējiem uzņēmējiem par uzņēmējdarbības iespējām Rīgā un partnerpilsētās. Tirgus piekļuves punkts ir projekta BaSIC – „Baltijas jūras inovācijas tīklu centri” galarezultāts, kuru realizēja Rīgas dome un finansēja Eiropas Savienības „INTERRREG IV B” Baltijas jūras reģiona programmas 2007-2013.gada ietvaros.

 

 

0 Patīk
1499 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts