19.jūnijā „Apkaimju gids” Beberbeķu, Mūkupurva, Šampētera, Pleskodāles un Atgāzenes apkaimēs

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments 19.jūnijā aicina Beberbeķu, Mūkupurva, Šampētera, Pleskodāles un Atgāzenes iedzīvotājus piedalīties pasākumā “Apkaimju gids” – diskusijā par apkaimju attīstības jautājumiem un kopīgā teritoriju apsekošanā.

“Apkaimju gids” tiek rīkots jaunā Rīgas teritorijas plānojuma izstrādes ietvaros, un kura norises laikā, balstoties uz sabiedrības pārstāvju saņemtajiem priekšlikumiem, tiek apsekotas konkrētas Rīgas apkaimju teritorijas.

Atsaucoties uz Beberbeķu, Mūkupurva, Šampētera, Pleskodāles un Atgāzenes apkaimju iedzīvotāju saņemtajiem priekšlikumiem Rīgas teritorijas plānojuma izstrādei, Rīgas pašvaldības speciālisti kopā ar vides jomas nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dosies apsekot minētās apkaimes, lai pārrunātu ar iedzīvotājiem iespējamos teritorijas attīstības risinājumus.

Plānotais maršruts: Lejupielādēt

Tikšanās:
9.00 Krotes ielas un Beberbeķu 7.līnijas krustojumā tikšanās ar Beberbeķu iedzīvotājiem, lai pārrunātu dzīvojamās vides kvalitāti lidostas tuvumā, lidostas plānus šīs teritorijas attīstībai, meliorācijas jautājumus, kā arī iedzīvotāju redzējumu par apkaimes turpmāko attīstību;
10.00 Vilkupurva un Mūkupurva ielu krustojumā tikšanās ar Mūkupurva iedzīvotājiem, lai pārrunātu dzīvojamās vides kvalitāti lidostas tuvumā, lidostas plānus šīs teritorijas attīstībai, kā arī iedzīvotāju redzējumu par apkaimes turpmāko attīstību;
11:10 pie Rīgas Šampētera vidusskolas (53.vidusskolas filiāle) Šampētera ielā 98 tikšanās ar Šampētera un Pleskodāles iedzīvotājiem, lai pārrunātu dzīvojamās vides kvalitāti un Šampētera meža kā publiskās ārtelpas potenciālo attīstību;
13.30 pie Rīgas Igauņu pamatskolas (Atgāzenes ielā 26) tikšanās ar Atgāzenes iedzīvotājiem, lai pārrunātu dzīvojamās vides kvalitāti un iedzīvotāju redzējumu par apkaimes turpmāko attīstību.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties!

Tikšanās laikā piedalīsies: Pilsētas attīstības departaments, Mājokļu un vides departaments, Satiksmes departaments, Rīgas pilsētas būvvalde, Pārdaugavas izpilddirekcija, pašvaldības policija, kā arī vides jomas nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Jautājumu gadījumā, kā arī atbildi par dalību lūgums rakstīt uz e-pastu: solvita.kalvite@riga.lv vai sazināties pa tālruni 67105818, 29397453.


„Apkaimju gids” ir viens no sabiedrības līdzdalības programmas pasākumiem, kura mērķis ir sniegt iespēju rīdziniekiem līdzdarboties jaunā teritorijas plānojuma izstrādes procesā, pašvaldībai un iedzīvotājiem veicot kopīgu teritoriju apsekošanu. Uz vietas iepazīstot teritoriju specifiku, uzklausot dažādu sabiedrības grupu intereses par to turpmāko attīstību un respektējot esošās vērtības, rast sabalansētu risinājumu par potenciālu teritoriju attīstību.

Laika posmā no šī gada 15.maija līdz 19.jūnijam Rīgas domes speciālisti kopā ar apkaimju aktīvajiem iedzīvotājiem dosies apsekot teritorijas dažādās apkaimēs, lai pārrunātu iespējamos teritoriju attīstības scenārijus. Galvenās tēmas, par kurām paredzēts diskutēt – uzņēmējdarbības teritoriju turpmākā attīstība, ūdensmalu pieejamība, to labiekārtojums un atpūtas iespējas, kultūrvēsturiskais mantojums un tā saglabāšana, publisko ārtelpu attīstība, kā arī dzīvojamās teritorijas kvalitāte un infrastruktūras nodrošinājums.

0 Patīk
3512 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts