Attīstītāji un uzņēmēji aicināti piedalīties nekustamā īpašuma gadatirgū „MIPIM 2012”

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments uzsācis gatavošanos dalībai starptautiskajā nekustamā īpašuma gadatirgū „MIPIM 2012” un aicina nekustamā īpašuma attīstītājus un uzņēmējus sadarboties Rīgas pilsētas un partneru reprezentācijas izveidē. Viens no lielākajiem un nozīmīgākiem pasaules nekustamā īpašuma gadatirgiem MIPIM 2012 notiks no 2012. gada 6. līdz 9. martam Kannās, Francijā.

Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Uldis Jansons: „Dalība tādās izstādēs kā MIPIM ir pilsētas ieguldījums nākotnes attīstībā – tas ir veids, kā mēs piesakām sevi Eiropas mērogā un iepazīstinām ārvalstu investorus ar pilsētas priekšrocībām. Šādi gadatirgi ir arī platforma, kur labas idejas atrod reālo finansējumu. Tādēļ aicinām uzņēmējus un attīstītājus sadarboties, nodrošinot kopīgiem spēkiem Rīgas dalību izstādē MIPIM 2012”.

Pilsētas attīstības departaments aicina nekustamā īpašuma nozares pārstāvjus un citus interesentus pieteikties dalībai MIPIM 2012 pa tālruņiem 67012866, 67105802 vai elektroniski sūtot e-pastu Evijai Segleniecei (evija.segleniece@riga.lv).

Vairākkārtēji piedaloties starptautiskajās nekustamā īpašuma izstādēs ir pierādījies, ka kvalitatīva pilsētas reprezentācija ir iespējama tikai sadarbībā ar uzņēmējsabiedrībām. Pašvaldības un privātā sektora sadarbība nodrošina potenciālajiem investoriem pilnvērtīgu informāciju par Rīgu un iespējām veikt ieguldījumus pilsētā. Šāda veida sadarbība nodrošina arī iespēju pašvaldībai samazināt publiskā sektora izdevumus par pilsētas reprezentāciju gadatirgū, savukārt uzņēmējiem nodrošina iespēju izmantot pievienoto vērtību, ko sniedz pilsētas vārds.

2011.gadā tika nodrošināta aktīva Rīgas un partneru dalība „ MIPIM 2011” – par Rīgas stendu padziļinātu interesi izrādīja vairāk kā 600 gadatirgus apmeklētāji. Rīgas stenda partneri nodibināja no 14 līdz 60 jaunu biznesa kontaktu. Pirmo reizi kopā ar Rīgas pilsētas pašvaldību piedalījās arī Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji. Pagājušā gadā Rīga tika prezentēta ar 69,50 m2 lielu stendu, kurā izstādes dalībnieki varēja iepazīties ar šādiem projektiem: Ezerparks, Valsts ieņēmumu dienesta administratīvā ēka, Ungura nami, Čiekurkrasti (New Europe), Tehnoloģiju parks (Rīgas nami), Axon Cable, Le Price biznesa centrs, Dinaburgas cietokšņa atjaunošana (Rem Pro), Rumbula, Lucavsala (Rīgas pilsētbūvnieks), Baltijas parks, Kaivas tirdzniecības parks (Domuss) Skanstes biznesa centrs (Merks), Galleria Riga (SIA Patollo), Jūrmalas pilsēta u.c.

2012. gada gadatirgū kā galvenās tēmas tiks akcentētas loģistika un infrastruktūra, viesnīcas, tūrisms un atpūta, inovācijas, finanses un investīcijas. Gadatirgus laikā notiks daudzi semināri un konferences, kas veltītas šīm tēmām, lai sekotu līdzi attīstības tendencēm, ka arī notiks vairāki neformāli kontaktus veicinoši pasākumi. Kā viens no MIPIM galvenajiem instrumentiem jāmin MIPIM dalībnieku datubāze, kas darbojas visu gadu un ļauj gadatirgus dalībniekiem jau savlaicīgi organizēt tikšanās ar potenciālajiem partneriem un investoriem.

MIPIM tiek uzskatīta par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē. Svarīgais notikums nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā uz četrām dienām pulcina nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem.

2011.gadā gadatirgus kopējā platība aizņēma 17500 m2 un to apmeklēja vairāk kā 18 600 dalībnieki no 91 valsts, 407 pašvaldības, 6632 uzņēmumi, 4031 investors, 166 viesnīcu grupas, 1325 investīciju kompānijas, kā arī žurnālisti, attīstītāji, baņķieri, arhitekti un citi.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa
t.: 6 7012916, www.rdpad.lv
http://twitter.com/rdpad

0 Patīk
1326 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts