Attīstītāji un uzņēmēji tiek aicināti piedalīties nekustamā īpašuma izstādē „MIPIM 2011”

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments uzsācis gatavošanos dalībai starptautiskajā nekustamā īpašuma izstādē „MIPIM 2011” un aicina attīstītājus un uzņēmējus sadarboties Rīgas pilsētas reprezentācijas izveidē. Viens no lielākiem un nozīmīgākiem pasaules nekustamo īpašumu gadatirgiem MIPIM 2011 notiks no 2011. gada 08. līdz 11. martam Kannās, Francijā.

Pilsētas attīstības departaments aicina nekustamā īpašuma nozares pārstāvjus un citus interesentus pieteikties dalībai MIPIM 2011 pa tālruni 67012866 vai elektroniski pa e-pastu: evija.segleniece@riga.lv.

Rīgas domes dalība nekustamā īpašuma izstādē MIPIM 2011 tika atbalstīta 1.novembrī Rīgas domes Investīciju un uzņēmējdarbības veicināšanas padomes sēdē.

Vairākkārtēji piedaloties starptautiskajās nekustamā īpašuma izstādēs ir pierādījies, ka kvalitatīva pilsētas reprezentācija ir iespējama tikai sadarbībā ar uzņēmējsabiedrībām. Pašvaldības un privātā sektora sadarbība nodrošina potenciālajiem investoriem pilnvērtīgu informāciju par Rīgu un iespējām veikt ieguldījumus pilsētā. Šāda veida sadarbība nodrošina arī iespēju pašvaldībai samazināt publiskā sektora izdevumus par pilsētas reprezentāciju izstādē, savukārt uzņēmējiem nodrošina iespēju izmantot pievienoto vērtību, ko sniedz pilsētas vārds.

2010.gadā tika nodrošināta aktīvā Rīgas un partneru dalība MIPIM 2010 – Rīgas stendu apmeklēja vairāk kā 650 apmeklētāju, interesi par investīcijām Rīgā izrādīja 150 investori un citi sadarbības partneri, kā arī notika vairāk kā 50 tikšanās konkrētu investīciju projektu izpētei. Pagājušā gadā Rīga tika prezentēta ar 72 m2 lielu stendu, kurā izstādes dalībnieki varēja iepazīties ar šādiem projektiem: Ziemeļu transporta koridors (Rīgas dome), Torņakalna administratīvais un izglītības centrs (Rīgas dome), Rumbula (Rīgas Pilsētbūvnieks), Lucavsala (Rīgas pilsētbūvnieks), Skanstes biznesa centrs (Merks), Kaivas tirdzniecības parks (Domuss), Galleria Riga (Galeria Concept),  Podgrags (Rietumu banka), Ezerparks (New Europe) u.c.

MIPIM  tiek uzskatīta par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē. Svarīgais notikums nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā uz četrām dienām pulcina nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem.

2010. gadā  izstādē piedalījās vairāk kā 17 000 pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībnieki no 81 valsts, tai skaitā 3600 investori un 428 pašvaldību pārstāvji, kā arī attīstītāji, baņķieri, būvnieki, arhitekti u.c.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1286 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts